کد خبر :   68482  | تاریخ خبر : 1396/01/31  | ساعت : 19:57
هفته بیست و هشتم لیگ برتر/

فرار تراکتورسازی از تساوی خانگی با بال‌های F۱۴


نصر: دیدار تیم‌های تراکتورسازی و استقلال با برتری یک ـ صفر تیم میزبان به‌پایان رسید.

به گزارش  نصر به نقل از تسنیم، تیم‌های تراکتورسازی و استقلال تهران در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال از ساعت 17:45 امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم رفتند که در نهایت تراکتورسازی موفق شد از سد میهمان خود بگذرد.

شاگردان امیر قلعه‌نویی در آغاز نیمه نخست حملات خطرناکی روی دروازه استقلال خلق کردند اما بدشانسی مهاجمان تراکتور مانع از به ثمر رسیدن گل شد. در ادامه بازی استقلالی‌ها نیز موقعیت‌های مناسبی برای باز کردن دروازه تراکتورسازی داشتند اما هوشیاری اخباری و مدافعان این تیم مانع از فروپاشی دروازه تیم میزبان شد.

بازی در اواسط نیمه نخست برابر دنبال شد اما در پایان این نیمه نیز تراکتورسازی در یکی از جدی‌ترین موقعیت‌های خود نتوانست دروازه استقلال را باز کند.

در نیمه دوم نیز استقلال و تراکتورسازی موقعیت‌هایی برای گلزنی داشتند اما مهاجمان دو تیم در امر گل زنی موفق ظاهر نشدند. تغییرات دو مربی در ترکیب تیمشان نیز بی‌اثر بود و بازی با تساوی بدون گل پیگیری شد. در دقیقه 80 بازی نیز سعید آقایی مصدوم شد و در تعویضی اجباری از زمین بازی خارج شد.

بازی با نتیجه تساوی در حال پیگیری بود که محمد ابراهیمی در دقیقه 87 برای تراکتورسازی گلزنی کرد و این تیم را به رده دوم جدول بازگرداند. استقلالی‌ها پس از گل تراکتورسازی موقعیت‌هایی روی دروازه این تیم خلق کردند اما در نهایت این دیدار با برتری تراکتورسازی همراه شد.

مهدی شریفی (76-علی طاهران) به همراه سعید آقایی (83-فاخر تهامی) از تراکتورسازی و بهنام به رزای (57-علی قربانی) به همراه فرشید اسماعیلی (70-مجتبی حق‌دوست) و جابر انصاری (85-وریا غفوری) از استقلال تعویضی‌های این دیدار بودند.

قضاوت این دیدار بر عهده اشکان خورشیدی بود که فرزاد حاتمی و محمد نوری از تراکتورسازی و رابسون جانواریو از استقلال را با کارت زرد جریمه کرد.

انتهای پیام/