کد خبر :   67943  | تاریخ خبر : 1396/01/22  | ساعت : 17:15
بود و نبود شورای شهر تبریز (5)/ مدیر عامل منطقه آزاد ارس در گفت و گو با نصر؛

عرب باغی: تصمیمات شورای پنجم در راستای حفظ لقب " تبریز شهر اولین ها" باشد/ اعضای شورای شهر باید صادق باشند


نصر: مدیرعامل منطقه آزاد ارس گفت: تصمیم های منتخبان دوره پنجم شورای شهر در قالب توجه به لقب تبریز به عنوان شهر اولین ها و حفظ آن باشد.

به گزارش نصر، "محسن خادم عرب باغی" در گفت و گو با خبرنگار نصر به اهمیت وجود شورای شهر در کلانشهر های کشور به خصوص تبریز اشاره کرد و گفت: نقش شورا در توسعه شهر و روستای یک استان بسیار مهم است و تصمیم گیری های لازم انجام گرفته در این محفل است که پیشرفت را ممکن می سازد.

وی بیان کرد: از وظایف اصلی شورای شهر نسبت به جامعه، استفاده از ظرفیت های استانی و در همین راستا خدمت گذاری به مردم است.

وی افزود: دغدغه اصلی شوراهای شهر باید  توسعه شهر و فراهم کردن رفاه مردم شهر باشد.

مدیرعامل منطقه آزاد ارس با بیان اینکه اعضای شورای شهر باید از نظر علمی و تخصصی توانمند باشند و در عین حال با صداقت، ادامه داد: درستی و صداقت در این گروه ها که نقش اساسی در توسعه شهر را دارند حرف اول را می زند.

وی اظهار داشت: اگر فردی با این معیارها وارد شورای شهر تبریز شود، بی شک خدمات ارزشمندی را به مردم ارائه خواهد داد.

عرب باغی در رابطه با ارزیابی عملکرد دوره چهارم شورای شهر تبریز، پاسخ داد: به دلیل حضورم در منطقه آزاد ارس تعامل زیادی با شورای شهر تبریز نداشتم، ولی شناختی که از آنها و عملکردشان داشتم می توانم بگویم حداکثر تلاش خود را کردند.

وی انتظار خود را از منتخبان آینده دوره پنجم شورای شهر در قالب توجه به لقب تبریز به عنوان شهر اولین ها بیان کرد و گفت: از شورای تبریز انتظار می رود تدابیر را با استفاده از پتانسیل های مهم استان اتخاذ کرده و لقب " تبریز شهر اولین ها" را حفظ کنند و تلاش های خود را در همین راستا پیش ببرند.

انتهای پیام/