پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   46373  | تاریخ خبر : 1394/11/30  | ساعت : 14:10

خبر/

کاندیداهای حزب اعتدال و توسعه در تبریز معرفی شدند+اسامی


نصر: 6 کاندید مجلس شورای اسلامی  با امضای میثاق نامه حزب اعتدال و توسعه آذربایجان شرقی رسما مورد حمایت این حزب قرار گرفتند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، حزب اعتدال و توسعه آذربایجان شرقی با تشکیل جلسه ایی،  6  نفر از کاندیدای مجلس شورای اسلامی شهرستان های  تبریز ،اسکو و آذرشهر را که مورد حمایت این حزب قرار گرفته اند را معرفی کرد.

در این جلسه " علیرضا منادی، مسعود پزشکیان، علیرضا نوین، زهرا ساعی، نظام الدین برزگری و علی آجودان زاده" رسما با امضای میثاق نامه مورد حمایت  حزب اعتدال و توسعه استان قرار گرفتند.

افشین یعثوبی ،دبیر حزب اعتدال و توسعه استان آذربایجان شرقی در حاشیه این جلسه با تاکید بر مواضع این حزب گفت: این حزب با ایجاد بسترهای قانونی برای بهبود وضعیت مردم ،کاهش تورم و افزایش قدرت خرید خانواده ها و همچنین شغل آفرینی پایدار ، مهار بیکاری ، شکاف درآمدی و گسترش اعتدال اقتصادی تلاش دارد.

وی همچنین در ادامه به بحث حوزه اقتصاد داخلی اشاره کرد و  افزود : تحکیم بنیان های اقتصاد داخلی (اقتصاد مقاومتی ) ، تشویق وحمایت از بخش های خصوصی و جذب سرمایه گزاری خارجی وهمچنین استفاده از ظرفیت های ایجاد شده پسا تحریم را  یکی دیگر از برنامه های این حزب دانست.

دبیر حزب اعتدال و توسعه با اشاره به مواضع این حزب نسبت به حوزه اجتماعی گفت: این حزب برای توزیع مناسب و عادلانه برخورداری از مواهب و امکانات جامعه برای همگان، بهبود کیفیت خدمات بهداشتی، درمانی و آموزشی و همچنین ایجاد فضای اجتماعی برای بروز خلاقیت بهبود و اعتماد به ثرمایه های اجتماعی جامعه به صورت مداوم برای دستیابی به جامعه ای اخلاقی و دین دار  تلاش خواهد داشت.

 

وی همچنین افزود: تحقق توسعه انسانی عادلانه و پایدار ،شهروندانی با حقوق و آزادی مسئولانه ، دستیابی به جامعه ایی با حداقل خشونت و ایجاد جامعه ایی به دور از فقر و تبعیض ، انسجام اجتماعی با حفظ تنوع فرهنگ و تحقق خانواده های شاد و امیدوار یکی دیگر از برنامه های این حزب در حوزه اجتماعی می باشد.

یعثوبی از برنامه های این حزب برای حوزه فرهنگی جامعه خاطر نشان شد: اتخاذ قوانین مناسب و اصلاح ساختار فرهنگی با رویکرد افزایش همبستگی ملی در عین خلاقیت و تکثر فرهنگی ، سهیم کردن بخش فرهنگی در فرآیندهای توسعه ، تقویت تولید علمی در کشور و حرکت به سوی جامعه دانش بنیاد ، افزایش سهم گردشگری در اقتصاد ملی، از برنامه ای این حزب دانست.

وی همچنین در ادامه با تاکید بر روابط خارجی گفت: این حزب با رویکرد کلان سیاست خارجی دولت تدبیر و امید ،ایجاد تفاهم و تقویت اجماع در سطح ملی ،اعتدال گرایی و همکاری در سیاست خارجی بر اساس رویکرد عزت ،حکمت ،مصلحت و تعامل سازنده و موثر خواهد بود.

افشین یعثوبی در ادامه بر سایست داخلی تاکید کرد و گفت: تلاش برای اعمال قوانین مناسب بری افزایش مشارکت مردم و تضمین مردم سالاری ، همزیستی مسالمت آمیز در ادیان ، مذاهب  و اقوام در گستره ایران اسلامی ، ایجاد آرامش برای فعالان اقتصادی ، اجتماعی فرهنگی سیاسی ، بسط آزادی مدنی و تامین حقوق شهروندی را از دیگر برنامه های کاندیدای مورد حمایت این حزب دانست.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است