شهردار منطقه ۷ تبریز؛

برج‌های جنوب غرب تبریز رنگ طبیعت به خود می‌گیرد

1402/06/29 - 10:20 - کد خبر: 99902 نسخه چاپی

نصر: شهردار منطقه هفت تبریز از اجرای عملیات طراحی، نقاشی و زیباسازی بر روی دیوارهای برج‌ها و ساختمان‌های مرتفع سطح منطقه خبر داد.

به گزارش نصر، محمد رشتبری با اشاره به پروژه های در دست اقدام در حوزه زیباسازی، اظهار کرد: عملیات زیباسازی بر روی دیوارهای برج های علامه امینی واقع در خیابان شهید صمدی توسط واحد زیباسازی شهرداری منطقه ۷ تبریز در حال انجام است.
رشتبری ضمن تاکید بر لزوم زیباسازی سطح منطقه با پاکسازی زوائد تابلوها، دیوار نوشته‌های زائد و طراحی مناسب محیطی و بهره‌گیری از رنگ‌ها و نقاشی سازگار در منطقه، عنوان کرد: پس از حذف زوائد بصری، فعالیت‌های زیباسازی در نقاط مختلف منطقه طبق برنامه زمانبندی در دست اجراست.
وی با بیان اینکه اعتبار رنگ آمیزی پروژه طراحی و نقاشی دیواره برج های واقع در خیابان شهید صمدی ۷ میلیارد ریال است، افزود: زیباسازی در تبریز مورد غفلت واقع شده بود که در این راستا سال ۱۴۰۲، سال زیباسازی و نورپردازی برای تبریز است.
شهردار منطقه ۷ ضمن اشاره به اقدامات زیباسازی طی سال گذشته و اوایل امسال در این محور افزود: اصلاح روشنایی پارک طولی خیابان شهید صمدی به طول ۲ کیلومتر با هدف بهره مندی بهتر از فضاهای شهری و زیباسازی و بهبود روشنایی و همچنین نصب دو المان نوری زیبا در مسیر از دیگر اقدامات صورت گرفته در این محور پرتردد است.  
از دیگر برنامه های آتی زیباسازی حوزه منطقه ۷ تبریز، زیباسازی پل سپاه پاسداران می باشد که مطالعات و طرح های لازم در دست بررسی بوده و بزودی اجرایی می شود.
انتهای پیام/
برج‌های جنوب غرب تبریز رنگ طبیعت به خود می‌گیرد منابع محلی

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار