• تصاویر | رونمایی از پایگاه هوایی راهکنشی عقاب۴۴ نیروی هوایی ارتش
  گزارش تصویری/
  تصاویر | رونمایی از پایگاه هوایی راهکنشی عقاب۴۴ نیروی هوایی ارتش

  نصر: پایگاه هوایی راهکنشی عقاب ۴۴ ارتش، مورد بازدید سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت. پایگاه هوایی راهکنشی عقاب ۴۴ با در اختیار داشتن اماکنی چون آلرت، پست فرماندهی، آشیانه‌های نگهداری جنگنده، مراکز تعمیر و نگهداری هواپیما، تجهیزات ناوبری و فرودگاهی، مخازن سوخت و ... این قابلیت را دارد تا انواع جنگنده‌های نیروی هوایی را برای انجام ماموریت‌های محوله پذیرا باشند. احداث این پایگاه‌ها در نقاط مختلف متناسب با نیازها و با ضریب ایمنی بالا با توجه به طراحی و استقرار در زیر کوه‌ها قابلیت اجرای عملیات غافلگیرانه هوایی را از مکان و زمان دور از انتظار دشمنان فراهم می‌کند. این پایگاه‌ها با نگهداری جنگنده‌ها در مکان‌های امن و تجهیز آن‌ها به سامانه‌های جنگ الکترونیک، بمب‌ها و موشک‌ها از جمله یاسین، قائم و آصف امکان عملیات دورایستا و افزایش برد راهبردی برای اهداف دوردست را فراهم کرده است. 

  1401/11/18
 • آیت‌الله رئیسی: عفو حکیمانه رهبر انقلاب از موضع اقتدار و پدرانه است
  در حاشیه نشست پیروان ادیان توحیدی؛
  آیت‌الله رئیسی: عفو حکیمانه رهبر انقلاب از موضع اقتدار و پدرانه است

  نصر: رئیس جمهوری با بیان اینکه عفو حکیمانه رهبر انقلاب از موضع اقتدار و پدرانه است، افزود: دولت در حال تهیه بسته‌ای برای امتداد و تقویت این رویکرد در حوزه‌های سیاسی و اجتماعی است. 

  1401/11/18
 • تاکید رئیس‌جمهور بر ضرورت دسترسی مردم به اینترنت با هدف گشایش کسب و کارها
  در جلسه شورای‌عالی فضای مجازی مطرح کرد؛
  تاکید رئیس‌جمهور بر ضرورت دسترسی مردم به اینترنت با هدف گشایش کسب و کارها

  نصر: رئیس جمهور دسترسی آسان مردم به اینترنت با هدف تسهیل در امور، گشایش کسب و کارها و ارائه سریع‌تر خدمات را امری ضروری دانست و بر تلاش بیشتر دست‌اندرکاران در این زمینه تاکید کرد. 

  1401/11/18
 • برنامه وزارت صمت برای احداث ۱۴ هزار مگاوات نیروگاه برای واحدهای تولیدی
  فاطمی امین خبر داد:
  برنامه وزارت صمت برای احداث ۱۴ هزار مگاوات نیروگاه برای واحدهای تولیدی

  نصر: وزیر صنعت، معدن و تجارت، چالش اصلی دولت در سال آینده را تامین گاز واحدهای صنعتی عنوان کرد و از توافق با وزارت نیرو برای ساخت ۱۴ هزار مگاوات نیروگاه برای واحدهای تولیدی خبر داد. 

  1401/11/18
 • فرمان عفو رهبری دشمن را در بن بست قرار داد
  خبر/
  فرمان عفو رهبری دشمن را در بن بست قرار داد

  نصر: نمایندگان مجلس طی بیانیه ای با قدردانی از فرمان عفو عمومی مقام معظم رهبری اعلام کردند: این فرمان تاریخی یک بار دیگر باعث رویش مهرورزی‌های وحدت آفرین و انسجام ملی گردید، از سوی دیگر دشمن را در یک بن بست تصمیم گیری و سیاست بازی قرار داد. 

  1401/11/18
 • گازوئیل مشمول استاندارد اجباری می‌شود
  رییس سازمان ملی استاندارد ایران:
  گازوئیل مشمول استاندارد اجباری می‌شود

  نصر: رییس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: استاندارد سوخت گازوئیل در نخستین جلسه شورای عالی استاندارد و پیش از فرا رسیدن فصل سرد سال آینده اجباری می‌شود.  

  1401/11/18
 • تصویب طرح صیانت وجاهت قانونی ندارد
  نماینده مجلس:
  تصویب طرح صیانت وجاهت قانونی ندارد

  نصر: «غلامرضا نوری‌قزلجه» عضو کمیسیون مشترک صیانت، خبر تصویب طرح صیانت را رد کرد. او به اعتمادآنلاین گفت که اعلام تصویب این طرح پیش از بررسی آن در جلسه، وجاهت قانونی ندارد.  

  1401/11/18
 • رئیس‌جمهور: امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند اتحاد هستیم
  ریشه همه ظلم‌ها «سیاست منهای خدا»ست
  رئیس‌جمهور: امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند اتحاد هستیم

  نصر: رئیس جمهور ریشه همه ظلم‌ها و کشورگشایی‌ها را سیاست منهای خدا دانست و با اشاره به تلاش‌های امام راحل (ره) برای شکل‌گیری جامعه‌ای ظلم‌ناپذیر، گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند اتحاد هستیم.  

  1401/11/17
پژوهشیار