شعفی؛

جزئیات دستگیری عامل انتحاری در تبریز اعلام شد

1402/06/26 - 21:29 - کد خبر: 99776 نسخه چاپی

نصر: معاون فرهنگی اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی جزئیات دستگیری عامل انتحاری که قصد کشته سازی در بین مردم و پلیس تبریز در فراخوان ضد انقلاب را داشت، اعلام کرد.

به گزارش نصر، سرهنگ هاشم شعفی در تشریح این خبر گفت: در ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ همزمان با فراخوان‌های گسترده عناصر ضد انقلاب مبنی بر تجمع و ایجاد نامنی در کشور یکی از عوامل وابسته به جریانات ضد انقلاب که قصد عملیات انتحاری با هدف کشته سازی در بین مردم و پلیس در سطح شهر تبریز را داشت با هوشیاری مأموران اطلاعاتی و یگان ویژه دستگیر شد.
وی افزود: این فرد که با برنامه ریزی قبلی نسبت به تهیه تعداد کپسول ۱۱ کیلویی و پنج کیلویی و دستکاری آنها و مخدوش نمودن پلاک خودرو و با نقشه قبلی قصد ایجاد نامنی در میدان نماز تبریز را داشت که با دعای خیر مردم حزب الله و شهید پرور و با عنایات خداوند منان و با هوشیاری عوامل موجود در میدان دشمن به اهداف خود نرسید و در این مأموریت خود ناکام ماندند و یکی از هدف‌های اصلی آنها در کشته سازی خنثی شد.
سرهنگ شعفی با بیان اینکه از این فرد تعداد چهار عدد کپسول گاز ۱۱ کیلویی و یک عدد کپسول گاز پنج کیلویی آماده انفجار کشف و ضبط شد، افزود: تحقیقات تکمیلی از متهم در حال انجام است.
معاون اجتماعی استان در پایان از شهروندان خواست؛ در صورت اطلاع از اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
جزئیات دستگیری عامل انتحاری در تبریز اعلام شد خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار