گزارش اختصاصی نصر|

استارت « آی ‌مد » در استانبول | ۱۳ برند تبریز در ترکیه + فیلم

1402/06/16 - 12:00 - کد خبر: 99342 نسخه چاپی

نصر:  شصت و نهمین دوره نمايشگاه بين المللي مد و کفش ترکیه( آی مد ) در شهر استانبول با شرکت بیش از ۴۰۰ برند خارجی از کشورهای مختلف جهان و شرکت های ترکیه ای و ۱۵ برند از کشور ایران ۱۸ شهریورماه شروع به کار کرد.

به گزارش نصر، در این نمايشگاه برای دومین بار از تبریز ۱۳ برند در قالب پاویون صنعت کفش تبریز و یک برند از تهران و یک برند هم از منطقه آزاد تجاری ارس و یک برند هم از اصفهان به عنوان غرفه دار شرکت کرده اند که تولیدات و محصولات خودشان را عرضه کرده اند که با استقبال بسیار خوب تجار خارجی روبرو شده است، اتحاديه توليدکنندگان و صادر‌کنندگان استان آذربایجان شرقی مجری و هماهنگ کننده حضور برندهای تبریزی بوده و یک غرفه نیز از سوی ستاد اجرایی نمايشگاه به اتحاديه و پايگاه خبری و تحليلي کفش نیوز نخستین رسانه تخصصی صنعت چرم و کفش ایران واگذار شده است.


این نمایشگاه تا روز شنبه ۱۸ شهریورماه سال‌جاری ادامه دارد و امیدواریم این نمايشگاه بتواند در توسعه صادرات کفش ایران موثر باشد.


شایان ذکر است؛ اتحاديه توليدکنندگان و صادر‌کنندگان استان آذربایجان شرقی و انجمن کفش تبریز با هدفگذاری توسعه صادرات و یافتن بازارهای جهانی حضور در نمایشگاه‌های خارجی را در برنامه کاری خود قرار داده است.


انتهای پیام/
استارت « آی ‌مد » در استانبول | ۱۳ برند تبریز در ترکیه + فیلم نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار