شهردار تبریز خبر داد:

بهره‌برداری از سه پیاده‌راه با هزینه ۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان

1401/11/17 - 23:19 - کد خبر: 86805 نسخه چاپی

نصر: شهردار تبریز گفت: همزمان با چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، سه پیاده‌راه کوچه ثبت، کوچه کرباسی و کوچه دالان میرزا رضا با هزینه چهار میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش نصر، یعقوب هوشیار در گفتگویی ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای احیای بافت تاریخی و همچنین توسعه انسان‌محور شهر، اقدام به احداث پنج هزار و ۳۰۰ متر مربع پیاده‌راه‌ در کوچه‌های تاریخی کردیم که همزمان با چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به بهره‌برداری می‌رسند.
وی افزود: پیاده راه کوچه ثبت به طول دو هزار مترمربع و یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان هزینه و پیشرفت فیزیکی ۱۰۰ درصدی در ایام‌الله دهه مبارک فجر به بهره‌برداری می‌رسد.
هوشیار با اشاره به بهره‌برداری از پیاده‌راه کوچه کرباسی طی روزهای آتی اعلام کرد: عملیات اجرایی پیاده‌راه کوچه تاریخی کرباسی به طول دو هزار مترمربع و یک میلیارد تومان هزینه به اتمام رسیده و همزمان با دیگر پروژه‌های شهر به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی اضافه کرد: پیاده‌راه دالان میرزا رضا یک‌هزار و ۳۰۰ مترمربع طول و دو میلیارد تومان هزینه تکمیل و طی روزهای آتی به بهره‌برداری خواهد رسید.
شهردار تبریز خاطرنشان کرد: سنگفرش معابر مرکزی و کوچه‌های تاریخی شهر، در سال آینده در دستور کار شهرداری تبریز خواهد بود که اعتبار لازم در این حوزه نیز پیش‌بینی شده است.
انتهای پیام/
بهره‌برداری از سه پیاده‌راه با هزینه ۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان منابع محلی

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار