در گفتگو با نصر مطرح شد/

واکنش اقبالی به برخی حاشیه ها

1401/06/20 - 16:46 - کد خبر: 74560 نسخه چاپی

نصر: سرپرست شرکت عمران شهر جدید سهند گفت: 19 پروژه ای بود که هفته گذشته در شهر جدید سهند توسط شرکت عمران سهند افتتاح شد؛ جزو تکمیل ترین پروژه ها است.

به گزارش نصر، آیین افتتاح ۲۰ پروژه و آغاز عملیات اجرایی ۲ پروژه مهم شرکت عمران شهر جدید سهند به ارزش ۱۷۸۰ میلیاردریال، پنجشنبه 17 شهریور با حضور جمعی از مسئولین، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اصحاب رسانه برگزار شد.
"غلامرضا اقبالی" در گفتگو با خبرنگار نصر در پاسخ به برخی انتقاد ها در رابطه با اینکه 20 پروژه تازه افتتاح شده به صورت ناقص افتتاح شده است، توضیح داد: 19 پروژه ای که هفته گذشته در شهر جدید سهند توسط شرکت عمران سهند افتتاح شده است؛ هیچ کدام از این پروژه ها ناقص نبوده و همه آن ها بعد از تکمیل افتتاح شده است.
وی ادامه داد: امروز که دو روز از افتتاح ها می گذرد می‌توانید از نزدیک از پروژه های افتتاح شده بازدید کرده و شاهد جریان باشید.
اقبالی تاکید کرد: هیچ پروژه ای را قبل از تکمیل برای افتتاح اعلام نکرده ایم، کسانی که به این مسئله اعتراض دارند موضوع 5 کیلومتر اول روشنایی اتوبان سهند را مطرح می کنند که در رابطه با روشنایی عملیات اجرایی آن را چند ماه پیش آغاز و پیمانکار قبلی را خلع ید کردیم.
وی در این رابطه افزود: اکنون نیز حفاری ها آغاز، کابل کشی و ارت و نصب تیر ها انجام شده است.
اقبالی ادامه داد: این را هفته اول دولت اعلام کرده بودیم که تیر های چراغ برق روشنایی 5 کیلومتر اول اتوبان سهند را نصب و بلند خواهیم کرد.
سرپرست شرکت عمران سهند مطرح کرد: تیر های چراغ اکنون به تدریج نصب می‌شود، طبق قولمان که گفته بودیم طی سه هفته چراغ های این اتوبان روشن خواهد شد.
اقبالی در پاسخ به فیلم منتشر شده نیز افزود: فیلمی که اکنون در رابطه با نواقص پروژه ها منتشر شده است مربوط به چند روز قبل از افتتاح پروژه ها بوده و برخی از تصاویر مربوط به این پروژه ها نیست، آسفالت، پارک ها و دیگر موارد بصورت تکمیل افتتاح شده است، از 20 مورد تنها یک مورد ناقص که آن هم مربوط به زمین چمن "کریم باقری" بود که در ابتدای مراسم اعلام کردیم که بعد از تکمیل افتتاح خواهد شد.
وی در پاسخ به اینکه چرا چراغ های 5 کیلومتر اول اتوبان سهند به تبریز روشن نشده است توضیح داد: ما گفته بودیم که در هفته اول هفته دولت تیر چراغ ها را نصب و بلند خواهیم کرد و این کار را انجام دادیم، اکنون هم بصورت مرتب تیر ها از کارخانه رسیده و به تدریج نصب می شوند. 
وی ادامه داد: پروژه نصب تیر چراغ ها پروژه ای 6 ماهه بود که بنده در مدت یک و نیم ماهه آن را تمام می کنم. 
اقبالی در رابطه با پیمانکار قبلی گفت: تنها دو و نیم ماه طول کشید تا پیمانکار قبلی را خلع ید کنیم و 1 میلیارد و 200 میلیون تومان نیز در دست پیمانکار قبلی داریم که هنوز به شرکت عمران تحویل نداده است. 
وی در پایان توصیه کرد: بیایید از نزدیک پروژه ها را ببینید تا ثابت شود که هیچ نقصی در پروژه ها نداریم. 
انتهای پیام/
واکنش اقبالی به برخی حاشیه ها محمدرضا اخگرگداز

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار