فرماندار زنجان:

عمده پروژه‌های افتتاحی هفته دولت شهر زنجان مربوط به مناطق کم‌تر توسعه یافته است

1401/06/09 - 13:14 - کد خبر: 73444 نسخه چاپی

نصر: فرماندار زنجان گفت: عمده پروژه‌های افتتاح شده در هفته دولت در مناطق کم‌تر توسعه یافته زنجان بوده و توازنی بین شرق، غرب، شمال و جنوب شهر زنجان ایجاد شده است.

به گزارش نصر، پرویز خالقی روز چهارشنبه در مراسم بهره برداری از مجموعه سالن ورزشی چند منظوره زیتون نجف آباده زنجان با اشاره به کلنگ زنی حجم گسترده‌ای از پروژه‌های نهضت ملی مسکن، افزود: طی هفته دولت ۱۴۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۰ هزار میلیارد ریال در شهرستان زنجان به مرحله بهره برداری رسید و یا عملیات اجرایی آن آغاز شد.
وی اظهار دشت: این تعداد پروژه در شهر زنجان از لحاظ اعتباری بسیار قابل توجه و با اهمیت است.
فرماندار زنجان خاطرنشان کرد: پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن در زنجان با حجم گسترده‌ای کلنگ زنی شد و به زودی هم تعدادی از پروژه‌های مسکن به مرحله بهره برداری می‌رسد.
خالقی با تاکید بر اینکه باید همه مردم به صورت عادلانه از امکانات رفاهی، تفریحی و ورزشی بهره مند شوند، افزود: اجرای پروژه‌های ورزشی و تفریحی در مناطق کم‌تر توسعه یافته نشانگر این است که رویکرد کلان نظام و دولت بر این است که اوقات فراغت جوانان در این مناطق پر شده و جلوی بسیاری از آسیب‌های اجتماعی و معضلات اجتماعی گرفته شود.
فرماندار زنجان یادآورشد: همچنین اجرای چنین پروژه‌هایی در ارتقای سلامت روحی و جسمی جوانان بسیار موثر است و باید به این مهم بیشتر توجه شود.
خالقی با بیان اینکه باید همه مردم به صورت عادلانه از امکانات رفاهی، تفریحی و ورزشی بهره مند شوند، ابراز داشت: باید مردان و زنان سالم در جامعه پرورش داده شود تا جامعه توسعه یافته داشته باشیم.
وی افزود: امیدواریم پروژه‌های مختلف ورزشی، تفریحی در مناطق مختلف زنجان و به خصوص مناطق کم‌تر توسعه یافته بیشتر مورد توجه قرار گیرد و دولت سیزدهم هم بر توسعه عادلانه امکانات در مناطق مختلف تاکید دارد.
فرماندار زنجان رویکرد دولت سیزدهم را توسعه امکانات در مناطق کم برخوردار و کم‌تر توسعه یافته عنوان کرد و گفت: در شهر زنجان برای تحقق این مهم تلاش مضاعفی انجام خواهد شد.
انتهای پیام/
 عمده پروژه‌های افتتاحی هفته دولت شهر زنجان مربوط به مناطق کم‌تر توسعه یافته است خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار