رتبه یک کنکور زبان:

انتظار رتبه یک را داشتم/ از فضای مجازی استفاده نمی‌کنم

1401/05/11 - 15:33 - کد خبر: 70323 نسخه چاپی

نصر: علیزاده گفت: من از اینترنت برای مطالعه استفاده زیادی می‌کردم اما از طریق لپ تاب، در فضای مجازی هم حضوری نداشتم و معمولا گوشی تلفن من خاموش بود.

به گزارش نصر، صبح امروز بود که نتایج بزرگترین ماراتن علمی کشور برای رتبه های برتر اعلام شد؛ خوشبختانه در این میان ۳ نفر از رتبه های برتر از شهر تبریز بودند. کیارش علیزاده یکی از این ۳ رتبه برتری بود که توانسته است رتبه یک زبان را به خود اختصاص دهد. به همین بهانه به سراغ وی رفتیم تا در این خصوص گپ و گفتنی هر چند مختصر داشته باشیم.
علیزاده در گفت‌وگو در خصوص نحوه مطالعه برای کنکور اظهار داشت: من به مطالعه کتب درسی و غیردرسی علاقه زیادی دارم و مطالعه زیادی هم انجام می‌دادم.
وی در خصوص میزان مطالعه برای کنکور زبان گفت: روزانه حدود ۸ ساعت برای کنکور درس می‌خواندم و کلاس زبان هم رفته‌ام.
رتبه یک کنکور زبان در پاسخ به این سوال که آیا انتظار چنین رتبه‌ای را داشته یا خیر عنوان کرد: در کنکور زبان انتظار همین رتبه را داشتم در ضمن در کنکور ریاضی هم شرکت کرده‌ام که نتیجه آن مشخص نیست.
علیزاده در خصوص استفاده از گوشی و فضای مجازی در زمان کنکور توضیح داد: من از اینترنت برای مطالعه استفاده زیادی می‌کردم اما از طریق لپ تاب، در فضای مجازی هم حضوری نداشتم و معمولا گوشی تلفن من خاموش بود.
انتهای پیام/
انتظار رتبه یک را داشتم/ از فضای مجازی استفاده نمی‌کنم منابع محلی

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار