خبر/

حکم استاندار قزوین به استاندار اسبق

1400/10/05 - 14:15 - کد خبر: 56388 نسخه چاپی

نصر: محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین با صدور حکمی مرتضی روزبه را به عنوان " مشاور استاندار و مسئول کارگروه پیگیری موضوعات سفر مقام معظم رهبری به استان" منصوب کرد.

به گزارش نصر، مرتضی روزبه مشاور استاندار و مسئول کارگروه پیگیری موضوعات سفر مقام معظم رهبری به استان شد.
با حکم استاندار قزوین، مرتضی روزبه مشاور استاندار و مسئول کارگروه پیگیری موضوعات سفر مقام معظم رهبری به استان شد.
طبق گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری، محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین با صدور حکمی مرتضی روزبه را به عنوان " مشاور استاندار و مسئول کارگروه پیگیری موضوعات سفر مقام معظم رهبری به استان" منصوب کرد.

متن حکم استاندار به شرح ذیل است:
آقای مرتضی روزبه 
سلام علیکم
 یکی از مهمترین اتفاقات معاصر استان قزوین سفر تاریخی مقام معظم رهبری در سال ۱۳۸۲ به این استان و اقامت چند روزه ایشان در شهر قزوین بود که منجر به تمرکز توجهات جهانی به شناختن ظرفیت های تمدنی، تاریخی، اجتماعی و اقتصادی این استان و شناساندن آن در سطوح وسیع در کشور گردید.
معظم‌له در این سفر در کنار اشاره به ظرفیت‌های مشهور و مغفول این استان، بایدهایی را برای آتیه استان بیان فرمودند که به نظر می‌رسد علیرغم تلاشهای ارزشمند پیشین متولیان، ضرورت دارد مجددا مورد مداقّه و مداومت در پیگیری توسط دستگاه‌های ذیربط قرار گیرد.
 بدین منظور پیرو مذاکره ای که با هم داشته ایم و مبتنی بر شناخت دقیق، تجارب ارزشمند و تعهد و تقیّدتان به این امر، مذعن به شان محترمتان، جنابعالی را به سمت "مشاور استاندار و مسئول کارگروه پیگیری موضوعات سفر مقام معظم رهبری به استان" که برای پیگیری موارد مرتبط با سفر تشکیل خواهید داد، منصوب می‌کنم.
 استفاده از ظرفیت‌ دستگاه‌های موجود از سوی جنابتان مورد انتظار و از سوی اینجانب به مدیران دستگاه‌ها مورد تاکید است.
محمد مهدی اعلایی 
۴ دیماه ۱۴۰۰
گفتنی است مرتضی روزبه از سال های ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۴ استاندار قزوین بوده است.
انتهای پیام/
حکم استاندار قزوین به استاندار اسبق منابع محلی

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار