برای دومین بار؛

سوء قصد به جان پزشک بیماران کرونایی در میانه/ امام جمعه خواستار دستگیری عاملین و یا آمرین احتمالی شد

1400/09/30 - 12:20 - کد خبر: 56152 نسخه چاپی

نصر: رامین جلیلی پزشک متخصص بیماری های داخلی و مسئول بخش کرونایی بیمارستان های شهرستان میانه برای دومین بار مورد سوء قصد قرار گرفت.

به گزارش نصر، این حادثه ناگوار حوالی ساعت ۲۱ شب گذشته اتفاق افتاده که در آن افراد ناشناس با اسلحه شکاری، وی را مقابل ساختمان مطب هدف قرار دادند که در پی آن دکتر جلیلی به دلیل شدت جراحات، به تبریز اعزام شد.
سرهنگ سلطانی فرمانده انتظامی‌شهرستان میانه در گفتگو با خبرنگار از بررسی جدی این حادثه توسط نیروی انتظامی‌خبر داد.
 

این خبر که در محافل مختلف شهرستان میانه دست به دست شده، به دلیل زحمات بسیار دکتر رامین جلیلی از بدو شیوع کرونا تاکنون، سبب ناراحتی و تاسف مردم قدرشناس این شهرستان گردید و در بسیاری از این واکنش ها، وی را ناجی جان بسیاری از عزیزانشان میدانند که درگیر بیماری سخت کرونا شده بودند.

واکنش امام جمعه میانه به سوءقصد به جان پزشک بیماران کرونایی میانه
حجت الاسلام و المسلمین محمدی امام جمعه میانه ضمن ابراز تاسف از بروز این حادثه گفت: دکتر جلیلی قبلا نیز مورد سوء قصد قرار گرفته بود و این دومین بار هست که این اتفاق برای این پزشک زحمتکش رخ می‌دهد.
وی هشدار داد: نهادهای امنیتی و انتظامی‌باید هر چه سریع‌تر نسبت به شناسایی و دستگیری عامل و یا عاملان و یا آمران احتمالی این حادثه اقدام کرده و به دستگاه قضایی معرفی کنند.
جلیلی در حالی که از مطب خود خارج شده و سوار خودروی خود شده بود از سوی فرد یا افرادی ناشناس، هدف گلوله اسلحه شکاری قرار گرفت و بعد از انتقال به بیمارستان میانه، جهت ادامه روند درمانی به بیمارستان امام رضا(ع) اعزام شده و تحت عمل جراحی قرار گرفت.
انتهای پیام/
سوء قصد به جان پزشک بیماران کرونایی در میانه/ امام جمعه خواستار دستگیری عاملین و یا آمرین احتمالی شد منابع محلی

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار