خدمه پرواز هواپیمایی ترکیه دسته‌جمعی پناهنده شدند

1400/06/10 - 14:05 - کد خبر: 50024 نسخه چاپی

نصر: خدمه پرواز هواپیمایی ترکیه که از استانبول عازم تورنتو بود بعد از نشستن این پرواز در فرودگاه دسته‌جمعی به کانادا پناهنده شدند.

به گزارش نصر، خدمه پرواز هواپیمایی ترکیه که از استانبول عازم تورنتو بود بعد از نشستن این پرواز در فرودگاه دسته‌جمعی به کانادا پناهنده شدند.
به گزارش اعتمادآنلاین، پایگاه اطلاع‌رسانی ایرپورت هاپیر نوشت، تمامی خدمه این پرواز به دلیل شرایط بد معیشتی بعد از نشستن هواپیما در فرودگاه تورنتو از کانادا تقاضای پناهندگی کردند.
به نوشته این پایگاه ترکیه‌ای متخصص در امور اخبار هوانوردی، خدمه پرواز کارت‌های شناسایی و گذرنامه‌های خود را در اتاق محل اسکان‌شان در هتلی در تورنتو رها کرده و درخواست پناهندگی کردند.
ساتکین کوچاق رئیس اتحادیه کارمندان خطوط هوایی ترکیه درباره این حادثه گفته است: به عنوان یکی از اعضای شرکت هواپیمایی ملی از چنین اقدامی استقبال نمی‌کنم. آنها باید ابتدا استفعا می‌کردند و بعد می‌رفتند، اما به هر حال آنها به دلیل شرایط بد معیشتی دست به این کار زدند و نگرانی‌های نسل جدید را بر دوش می‌کشند.
او می‌گوید شیوع ویروس کرونا موجب شده مشکلات بخش هوانوردی نیز افزایش پیدا کند و بسیاری از کارمندان این بخش مجبور شده‌اند مرخصی بدون حقوق بگیرند.
انتهای پیام/
خدمه پرواز هواپیمایی ترکیه دسته‌جمعی پناهنده شدند منابع محلی

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار