بیگی خطاب به رئیسی:

رئیس جمهور استراتژی خود را مشخص کند

1400/04/18 - 11:29 - کد خبر: 47140 نسخه چاپی

نصر: نماینده اصولگرای مردم تبریز گفت: رییس جمهور منتخب قبل از تعیین وزرای خود،استراتژی دولت را برای برون رفت از وضعیت موجود مشخص کند.

به گزارش نصر، «احمد علیرضا بیگی» در گفت و گویی در مورد تشکیل کابینه دولت جدید گفت: رییس جمهور منتخب قبل از تعیین وزرای خود باید استراتژی  اداره کشور و خروج از شرایط کنونی را مشخص و بر مبنای همین رویکرد ترکیب کابینه  خود را مشخص کند.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو یادآور شد: دولت روحانی وزرای قوی و کارآمد از جمله بیژن زنگنه، عباس آخوندی ، محمدرضا نعمت زاده و علی ربیعی را به خدمت گرفته بود، اما در نهایت این ترکیب خروجی لازم را نداشت و در پاره‌ای از موارد برخی از افراد رو در روی دولت ایستادند و چه بسا استراتژی دولت روحانی را هم قبول نداشتند.
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس تاکید کرد: دولت سید ابراهیم رییسی نباید اشتباه دولت روحانی را مرتکب شود و با یک راهبرد مشخص برای برون رفت از شرایط موجود  راه حلی پیدا کند و افرادی را در کابینه خود انتخاب کند که علاوه بر هم‌پیمانی برای پیشبرد برنامه‌های دولت تلاش کنند.
علیرضا بیگی خاطر نشان کرد: از رییس جمهور منتخب انتظار می‌رود با آگاهی از مشکلات کشور در داخل و خارج کشور بتواند راهبرد مورد اجماع دولت و مجلس را ارائه کند و با حرکتی هماهنگ بتواند امور را ساماندهی کند.
وی اضافه کرد: دولت آینده باید فارغ از جنجال های تبلیغاتی بتواند ترکیبی از افراد متخصص و آگاه به شرایط امروز ایران انتخاب کند تا بتواند با یک برنامه مشخص برای برون رفت از وضعیت موجود به نتیجه مشخص برسد.
رئیس جمهور استراتژی خود را مشخص کند خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار