خبر/

سرپرست جدید شرکت ریخته‌گری ماشین سازی تبریز معرفی شد

1399/09/16 - 21:02 - کد خبر: 33411 نسخه چاپی

نصر: طی جلسه‌ای با حضور فرماندار تبریز، رییس صنعت، معدن و تجارت استان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و جمعی از مدیران و کارکنان شرکت، "اصغر نورآیین" به عنوان سرپرست شرکت ریخته گری ماشین سازی تبریز معرفی شد.

به گزارش نصر، فرماندار تبریز در این مراسم با اشاره به پیگیری‌ها و حمایت‌های استاندار از صنعت و تولید، گفت: در سال جهش تولید قرار گرفته‌ایم و تولید در کشور ما اساس و از ارکان اقتدر ملی در برابر دشمنان و بدخواهان این کشور و این ملت است.

بهروز مهدوی افزود: به همت توان بومی و نیروهای توانمند و متخصص داخلی، مجموعه شرکت ریخته گری فعالیت خود را همچون گذشته ادامه خواهد داد.
وی خاطرنشان کرد: بعد از تعیین هیأت مدیره جدید، مدیرعامل جدید نیز انتخاب و معرفی خواهد شد؛ ان‌شاءالله تا آن روز با همراهی کل مجموعه، شاهد مدیریت خوب آقای نورآیین باشیم.
به نقل از روابط عمومی فرمانداری تبریز، در پایان جلسه، نماینده کارگران شرکت ریخته گری، به نمایندگی از مجموعه کارکنان آن شرکت از زحمات کمیسیون کارگری استان، کمیسیون کارگری شهرستان و فرماندار تبریز به جهت جلوگیری از ایجاد خلل در روند تولید، اشتغال و ممانعت از بی ثباتی مدیریتی، قدردانی کرد.
انتهای پیام/
سرپرست جدید شرکت ریخته‌گری ماشین سازی تبریز معرفی شد خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار