آگهی فروش آپارتمان ۶۰۰ میلیارد تومانی در شمال تهران

1399/09/11 - 14:23 - کد خبر: 33075 نسخه چاپی

نصر: قیمت آپارتمان های لاکچری در شمال تهران در حال رکورد زدن است. به عنوان یک برج معروف در تهران آپارتمان های خود را با ویژگی های خاص به قیمت ۶۰۰ میلیارد تومان عرضه کرده که در نوع خود عجیب است و نماد افزایش شکاف طبقاتی در کشور است.

به گزارش نصر، آنچه می‌خوانید ویژگی‌های یک مجموعه مسکونی است که در شمال تهران و در زمینی به مساحت 6100 مترمربع و با زیربنای کل 70000 مترمربع در حال احداث است.
در آگهی تبلیغ این مجموعه آمده است:
«این مجتمع در 31 طبقه (25 طبقه مسکونی روی همکف و 5 طبقه زیرزمین) شامل 60 واحد آپارتمان مسکونی (450 و 550 و 1000 و 2000 مترمربع) و دارای 460 واحد پارکینگ می‌باشد. واحدهای این طبقات دارای آسانسور مجزا با 400 متر باغ چهارفصل هستند. این واحدها دارای امکاناتی مثل استخر، سالن جیم، سالن اسپا و اتاق بیلیارد اختصاصی هستند و هریک از واحدهای این طبقات 10 پارکینگ اختصاصی دارند. در طبقه 11 و 12 (مشاعات میانی) علاوه بر مجموعه استخر، سونا و جکوزی می‌توانید از تراس آفتاب لذت ببرید.
همچنین می‌توانید از سالن بدن‌سازی و سالن ورزش‌های هوازی مجزا شامل تی‌آرایکس، یوگا و اسپا و سالن تخصصی ماساژ و فضای آب‌درمانی مجموعه استفاده کنید. در ارتفاع 125 متری روف‌گاردن دارای یک باغ به همراه آبشار و جاده سلامتی و هلی‌پد برای رفت و آمد به برج از طریق هلیکوپتر و سالن سینمای روباز است.
لابی این مجموعه، به متراژ 1600 متر با ارتفاع 12 متر طراحی شده و دارای امکاناتی از قبیل کافی‌شاپ، سالن سینما و سالن‌های بازی شامل سالن بیلیارد، بولینگ و گیم‌نت است. علاوه بر پارکینگ‌های اختصاصی‌، این برج شامل 60 عدد پارکینگ مهمان و 40 عدد محل پارک موتور و دوچرخه + Valet برای پارک توسط کارکنان برج می‌باشد.
در این مجموعه، خدمات هتلینگ به‌صورت 24 ساعته ارائه می‌شود. این محل مجهز به کارواش و لاندری اختصاصی است. برای انتقال اسباب و اثاثیه بزرگ و تعویض درختان تراس (شامل گارانتی) دیگر نیازی به جرثقیل نیست. قیمت، از متری 180 میلیون تا 280 میلیون تومان است. ضمناً طبقه آخر فروخته شده است.»
با یک محاسبه ساده می‌توان فهمید کسی که طبقه آخر را خریده، حدود 600 میلیارد تومان برای آن پول داده است. این شخص چقدر باید پول داشته باشد که فقط برای یک واحد مسکونی خود چنین مبلغی بپردازد؟
منبع: جمهوری اسلامی
انتهای پیام/
آگهی فروش آپارتمان ۶۰۰ میلیارد تومانی در شمال تهران منابع محلی

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار