شهردار تبریز؛

پیشکسوتان ورزشی شناسنامه و هویت تبریز هستند

1399/07/30 - 14:19 - کد خبر: 29323 نسخه چاپی

نصر: شهردار تبریز گفت: پیشکسوتان ورزشی شناسنامه و هویت تبریز هستند که نقش بی‌بدیل در تربیت جوانان ورزشکار دارند.

به گزارش نصر، ایرج شهین‌باهر در جمع هیئت مدیره انجمن پیشکسوتان ورزشی تبریز، اظهار کرد: سرمایه یک شهر تنها پارک، خیابان و مراکز خدماتی رفاهی نیست، بلکه انسان‌های بزرگی هستند که یک عمر به تربیت نسل جوان پرداخته‌اند.
وی افزود: گاه یک انسان با تربیت صحیح، تغییر و تحولی اساسی در جامعه ایجاد می‌کند و برعکس این امر نیز صادق است که بدون تربیت صحیح و اصولی مشکلاتی را بر جامعه تحمیل می‌کنند.
وی با اشاره به شاخصه اخلاق‌مداری در ورزش گفت: اخلاق‌مداری به خصوص در ورزش یکی از مؤلفه‌های مهم ورزش است و خوشبختانه شاخصه پیشکسوتان ورزشی تبریز اخلاق‌مداری آن‌ها است که به نسل جدید انتقال می‌دهند.
شهردار تبریز اضافه‌ کرد: انتظار ما از جامعه ورزشی شهر و ورزشکاران، حفظ حرمت و جایگاه پیشکسوتان و بهره‌گیری از اخلاق، دانش و تجربه آنها در توسعه ورزش است.
وی تٱکید کرد: ورزش، سلامتی و تندرستی از شاخصه‌های توسعه پایدار در جوامع پیشرفته بوده و برای نیل به آن ضروری است تا از پتانسیل پیشکسوتان ورزش شهر بهره‌مند شویم.
به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی اظهار امیدواری کرد که شهرداری تبریز همراهی مؤثری با انجمن پیشکسوتان ورزش استان در زمینه توسعه ورزش همگانی و اخلاق ورزشی داشته باشد.
انتهای پیام/
پیشکسوتان ورزشی شناسنامه و هویت تبریز هستند خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار