معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز خبر داد:

بی نیازی تبریز از خرید مصالح آسفالت تا ۴۰ سال آینده

1399/06/26 - 11:46 - کد خبر: 27102 نسخه چاپی

نصر: معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز گفت: شهرداری تبریز معدنی در جاده مرند خریداری کرده است که ظرفیت تأمین مصالح مورد نیاز کارخانه‌ آسفالت تبریز برای ۳۰ تا ۴۰ سال آینده را دارد و در تلاش هستیم کارخانه جدیدی در مجاورت معدن احداث کنیم.

به گزارش نصر، محمدحسین اسحقی با بیان این مطلب، افزود: به این جمع بندی رسیدیم که لزومی برای بارگیری مصالح از معدن خریداری شده و انتقال آن به کارخانه آسفالت نیست و می‌توانیم در محل همان معدن اقدام به ساخت کارخانه آسفالت جدید کنیم که در این زمینه، سنگ شکن بزرگی نیز خریداری می‌کنیم تا همان مصالح موجود در معدن را تبدیل به مواد اولیه تولید آسفالت کنیم.
وی با اشاره به مزیت‌های احداث کارخانه جدید تولید آسفالت اظهار کرد: زمین کارخانه جدید و مجوزهای ساخت آن نیز اخذ شده است و دومین کارخانه آسفالت تبریز را در بخش شمالی شهر احداث کنیم که حسن دیگری به جز صرفه جویی و افزایش تولید دارد و آن تأمین آسفالت مناطق شمالی تبریز از جمله مناطق ۱۰، چهار، یک و حتی شش از آن کارخانه است.
به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی اضافه کرد: با احداث کارخانه جدید، شاهد کاهش هزینه حمل، افزایش تناژ تولید و آسفالت ارزان و با کیفیت می‌شویم که در تلاش هستیم تا پایان دوره پنجم شورای تبریز، این امر انجام گیرد.
انتهای پیام/
 بی نیازی تبریز از خرید مصالح آسفالت تا ۴۰ سال آینده خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار