شیطنت رسانه ای: عکس دستکاری شده دیدار رییس جمهور فرانسه با خواننده زن لبنانی

1399/06/13 - 15:33 - کد خبر: 26306 نسخه چاپی

نصر: مکرون رییس جمهور فرانسه بعد از انفجار مهیب بیروت، در راستای اهداف جنجالی و برنامه های نفوذ سیاسی پاریس برای بار دوم وارد لبنان شد.

به گزارش نصر، فیروزه ساعاتی بعد از انفجار لبنان یک آهنگ حزن آلود خواند که به سرعت منتشر شد تا جایی که این آهنگ بیشتر از سفر مکرون جلب توجه کرد!
فرانسوی ها اما از فرصت استفاده کرده و کلیپ هایی از حضور مکرون در کنار مردم با آهنگ فیروزه پخش کردند.
مکرون رییس جمهور فرانسه بعد از انفجار مهیب بیروت، در راستای اهداف جنجالی و برنامه های نفوذ سیاسی پاریس برای بار دوم وارد لبنان شد.
به گزارش آذرقلم، فیروزه ساعاتی بعد از انفجار لبنان یک آهنگ حزن آلود خواند که به سرعت منتشر شد تا جایی که این آهنگ بیشتر از سفر مکرون جلب توجه کرد!
فرانسوی ها اما از فرصت استفاده کرده و کلیپ هایی از حضور مکرون در کنار مردم با آهنگ فیروزه پخش کردند.
مکرون در یک برنامه غیر متعارف به دیدار «فیروزه» خواننده مسیحی معروف لبنانی رفت اما برخی رسانه های فرانسوی، برای جلب توجه بیشتر در شبکه های اجتماعی ایران و لبنان به طرز ناشیانه ای عکس های نصب شده روی دیوار را با فتوشاپ تغییر دادند و عکس هایی از امام خمینی، سردار سلیمانی ، حسن نصرا… و بقیه مبارزان حزب ا… را جایگزین کردند تا حضور وی در لبنان از طریق انتشار این عکس بیشتر در محافل اجتماعی و خبری مطرح شود.
یادمان باشد که هیچ وقت فریب حربه های رسانه ها نشویم!
انتهای پیام/
شیطنت رسانه ای: عکس دستکاری شده دیدار رییس جمهور فرانسه با خواننده زن لبنانی منابع محلی

ثبت نظر

نمایش 2 نظر

پاسخ   الف   5 ماه پیش  

اسم خواننده فیروز هست و اهنگ لبیروت مربوط به جنگهای داخلی لبنان اگه اشتباه نکنم

پاسخ   الف   5 ماه پیش  

نصر چیه نوشتی؟؟؟! فیروزه دیگه کیه! اهنگ هم مال سالها قبله 😳 چرا قبل از اینکه خبری رو بذارن یه جستجوی ساده نمی کنید؟ سرتاپای خبر ایراد داره
پژوهشیار