مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری تبریز عنوان کرد:

اتخاذ تمهیدات لازم جهت دسترسی آسان مسافران به ساختمان پایانه مرکزی تبریز

1399/05/19 - 12:21 - کد خبر: 24768 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری تبریز گفت: تمهیدات لازم جهت دسترسی آسان مسافران به ساختمان پایانه مرکزی تبریز فراهم شد.

به گزارش نصر، حسین عادلی سعدآباد امروز در گفتگو با خبرنگار با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای دسترسی آسان مسافران به ساختمان پایانه مرکزی، مسیر اصلی محوطه این ساختمان پس از سال ها بازگشایی شد.
او ادامه داد: همچنین در راستای رونق بخشی به مرکز خرید پایانه مرکزی که شامل بیش از ۵۰ غرفه تجاری و خدماتی است و سالیان متمادی بلاتکلیف مانده بود، با تاکید جناب آقای دکتر ایرج شهین باهر شهردار محترم کلانشهر تبریز این مسیر بازگشایی شد.
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری تبریز عنوان کرد: مسیر قبلی که همه خودروها تردد می کردند، صرفا برای عبور خودروهای دولتی، تاکسی ها، جانبازان و معلولان و خودروهای حامل بیمار آزاد شده است و خودروهای دیگر از مسیر جدید انتهای پارکینگ و خروجی ترمینال تردد خواهند کرد.
 
 
وی افزود: این مسیرگشایی با تمهیدات لازم از جمله راه اندازی آسانسورها و پله های برقی و نصب علائم راهنمایی و رانندگی و علائم راهنمای مسافران عزیز به مرکز خرید و سالن بلیط فروشی پایانه مرکزی بازگشایی شده است.
گفتنی است این اقدام با دستور شهردار تبریز و پیگیری های مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری تبریز انجام شده است.
انتهای پیام/
اتخاذ تمهیدات لازم جهت دسترسی آسان مسافران به ساختمان پایانه مرکزی تبریز منابع محلی

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار