دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا:

پاکستان بداند آل‌سعود ماندنی نیست

1397/12/01 - 18:47 - کد خبر: 197 نسخه چاپی

نصر: سرلشکر صفوی گفت: ما با دولت اسلام آباد همسایه‌ایم، ولی پاکستانی‌ها بدانند که دولت و حکومت سعودی پایدار نیست.

به گزارش  نصر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار سرلشکر پاسدار «سید یحیی صفوی» دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در چهارمین یادواره شهدای تکواندو کشور در اصفهان با اشاره به حمایت سازمان اطلاعاتی پاکستان از تروریست‌ها اظهار کرد: ما با دولت پاکستان همسایه‌ایم، ولی پاکستانی‌ها بدانند که دولت و حکومت سعودی پایدار نیست.

سرلشکر صفوی ادامه داد: ۱۶ سازمان تحقیقاتی اروپا در سندی به نام «جهان در سال ۲۰۳۰» اعلام کرده‌اند که تا سال ۲۰۳۰ کشور آل سعود در جهان وجود ندارد و ایران قدرتمندترین کشور منطقه خواهد بود.
وی با اشاره به سخنان روز دوشنبه رهبر معظم انقلاب افزود: ایشان در این دیدار از عظمت و حرکت مردم اصفهان در مراسم تشییع بی سابقه شهدای مدافع امنیت تجلیل کردند.
سرلشکر صفوی اضافه کرد: سازمان ملل نیز بواسطه این عظمت مجبور شد، بیانیه‌ای برای جلوگیری از این اقدامات تروریستی صادر کند.

وی گفت: اگر شهدا نبودند، کشور تجزیه شده بود و اگر شهدای مدافع حرم نبودند، امروز تکفیری‌ها در کشور کشتار می‌کردند.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا تصریح کرد: حزب الله لبنان، مقاومت اسلامی در سوریه، یمن و بحرین محصول خون شهداست و مردم مظلوم یمن چهار سال زیر شدیدترین تهاجمات با تأسی به راه شهدای شما، ایستاده و مقاومت می‌کنند.

وی افزود: هر بمبی که عربستان بر سر مردم یمن می‌اندازد، پنج میلیون دلار هزینه دارد، ترامپ بیش از ۵۰۰ میلیون دلار از عربستان دریافت کرده است تا از این رژیم حمایت کند.

سردار صفوی گفت: عزت، امنیت و عظمت کشور از برکت خون شهداست و امروز مکتب دفاعی کشور ما به جهان اسلام صادر شده است.

وی خاطرنشان کرد: خون پاک شهیدان شما، راه عزت و افتخار و پیشرفت کشور را فراهم کرده و شعله‌های ظلم‌ستیزی در جهان اسلام و حتی کشور‌های آزادی‌طلبی مانند ونزوئلا را برافروخته و این راه را به مردم آموخته است و البته این مقاومت هزینه‌هایی هم دارد.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا افزود: خون شهدای کشور مانند شهدای تکواندو، قدرت ایستادگی در برابر تحریم‌های اقتصادی را آموخته و عزم ما را برای ایستادگی در برابر دشمن جزم کرده است.

وی با بیان اینکه بخشی از مشکلات امروز به مسائل داخلی برمی‌گردد، افزود: امیدواریم مسؤولان کشور با خواندن پیام رهبر معظم انقلاب به مناسبت گام دوم انقلاب، منشور رهبری را بفهمند، ولی برخی نمی‌فهمند، برخی خود را به نفهمی زده‌اند و برخی هم ممکن است، نفوذی دشمن باشند.

سرلشکر صفوی گفت: ملت ما در ۲۲ بهمن نشان داد که در راه انقلاب ایستاده است و نمود آن در راهپیمایی ۲۲ بهمن باشکوه مردم مشهود بود.

وی با اشاره به سخنرانی خود در مراسم ۲۲ بهمن زاهدان گفت: مردم زاهدان از همه ۵۰ طائفه این استان با شور و شوق عظیمی در این راهپیمایی شرکت کرده بودند.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا یادآور شد: تروریست‌ها می‌خواستند در دهه فجر اقداماتی کنند، ولی نیرو‌های امنیتی، سپاه و نیروی انتظامی، امنیت کامل را محقق کرده بودند.

وی خاطرنشان کرد: نیرو‌های ما مقتدر هستند، البته عملیات انتحاری قابل پیش بینی و پیشگیری نیست و مقابله با آن بسیار سخت است.

سردار صفوی با اشاره به جایگاه شهدا افزود: کشور ۳۶ هزار دانش آموز شهید و پنج هزار دانشجوی شهید و از سایر اقشار شهدای بسیاری تقدیم اسلام کرده است.

وی با اشاره به پیشگامی اصفهان در دوران دفاع مقدس افزود: ۱۰ درصد از شهدای کشور متعلق به اصفهان است، اصفهان تنها استانی است که دو لشکر قهرمانش، پایگاه هشتم شکاری و گروه‌های توپخانه ارتش و جهاد سازندگی آن در جنگ خیلی تاثیرگذار بودند.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا اضافه کرد: استان اصفهان قطب فرهنگی و تمدن‌ساز، صنعتی، امنیتی و دفاعی کشور است و امیدواریم مسوولان بیشتر به وضع مردم و مشکلات آن‌ها از جمله مساله آب رسیدگی کنند.
وی همچنین در بخش دیگر سخنان خود با بیان خاطراتی از شهدای تکواندوکار اصفهان و تکریم یاد شهیدان ابراهیم نصر، محمد قوچانی و علیرضا خسرویان افزود بسیاری از این چهره‌ها برای جوانان ناشناخته‌اند و امیدواریم سایر فدراسیون‌ها نیز با الگوگیری از این اقدام زیبای فدراسیون تکواندو زمینه معرفی این قهرمانان را به مردم فراهم کنند.

سرلشکر صفوی در پایان گفت: از مجموع پنج هزار شهید ورزشکار کشور، هزار و ۲۰۰ شهید متعلق به اصفهان است و از این تعداد ۱۰۰ نفر سردار و ۱۵ نفر فرمانده شهید هستند.

انتهای پیام/

پاکستان بداند آل‌سعود ماندنی نیست نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار