فرماندار بیله سوار مغان؛

عملیات اجرایی بزرگراه بیله سوار - گرمی مغان آغاز شد

1399/02/02 - 11:15 - کد خبر: 18882 نسخه چاپی

نصر: فرماندار بیله سوار مغان از تجهیز و کارگاه پیمانکار مجری بزرگراه گرمی - بیله سوار مغان خبر داده و بیان کرد: عملیات اجرایی این بزرگراه در واقع شروع شده و بزودی شاهد سرعت گرفتن کار خواهیم بود.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، حسن قبادی روز سه‌شنبه در جریان بازدید از محل  تجهیز کارگاه قرارگاه خاتم الانبیا پیمانکار پروژه بزرگراه بیله سوار-گرمی افزود: این پروژه با ردیف اعتبار ملی و قراردادی بالغ بر دو هزار میلیارد ریال توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا اجرا خواهد شد.
وی بیان کرد: طول مسیر مورد پیمان از سه راه گوگ تپه تا خروجی شهر گرمی بوده و مشخصات پروژه شامل دو میلیون و 770 هزار متر مکعب خاکبرداری، یک  میلیون و 260 هزار مترمکعب خاکریزی، عملیات فولادی، عملیات بتن ریزی، قطعات بتنی پیش ساخته، زیراساس، اساس و در نهایت آسفالت خواهد بود.
وی با بیان اینکه  با اتمام عملیات این پروژه، دسترسی ترانزیت بین المللی از طریق کریدور ارتباطی بیله سوار-گرمی-اردبیل بسیار سریعتر و ایمن‌تر برقرار خواهد شد ، افزود: اجرای پروژه باید در سریعترین زمان ممکن انجام گرفته و در خدمت اهالی شهرستان و تمام مسافران قرار گیرد تا شاهد توسعه هرچه بیشتر منطقه و استان باشیم.
در این حال  علیب رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل هم از اجرای پروژه کمربندی بیله‌سوار به طول چهار  کیلومتر خبر داد.
وی با اشاره به بازدید وزیر راه و شهرسازی از وضعیت خیابان اصلی شهر رضی نیز گفت: پروژه روکش آسفالت این مسیر درحال سپری کردن مراحل مناقصه است.
شهرستان بیله‌سوار تنها  منطقه اتصال استان اردبیل به خارج از کشور میباشد. این شهرستان با جمهوری آذربایجان همسایه است.
انتهای پیام/
عملیات اجرایی بزرگراه بیله سوار - گرمی مغان آغاز شد خبرگزاری ایرنا


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار