خبر/

پیام تبریک شهردار تبریز به مسعود پزشکیان، نهمین رئیس جمهوری اسلامی ایران

1403/04/16 - 11:59 - کد خبر: 116040 نسخه چاپی

نصر: شهردار تبریز با صدور پیامی انتخاب دکتر مسعود پزشکیان را به عنوان نهمین رئیس جمهوری اسلامی ایران تبریک گفته و از حضور مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری قدردانی کرد.

به گزارش نصر، در متن پیام یعقوب هوشیار آمده است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
ملت بزرگ ایران بار دیگر با انتخابی آگاهانه و حضوری مسئولانه، عهد و پیمان خویش با جمهوری اسلامی را تجدید کرده و با اعتماد به فرزند آذربایجان، دکتر مسعود پزشکیان، برگ زرین دیگری در دفتر انقلاب اسلامی ورق زدند؛ حضوری که پشتوانه سیاسی، اقتصادی و اجتماعی ایران در سال‌های آینده خواهد بود.
دکتر مسعود پزشکیان، مدیری خلاق، کارآمد، فسادستیز و عدالت‌طلب است که حضور وی در رأس قوه مجریه کشور نوید عزت ملی، اقتصادی پویا و اجتماعی پرنشاط را می‌دهد.
به عنوان شهردار کلانشهر تبریز، ضمن قدردانی از  حماسه حضور مردم ایران به ویژه شهروندان فهیم تبریز در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و اعتماد عمومی به فرزند خلف آذربایجان، این حماسه باشکوه را خدمت مقام‌ معظم رهبری (مد ظله العالی)، خانواده معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران و همچنین دکتر مسعود پزشکیان، نهمین رئیس جمهور ایران اسلامی تبریک عرض نموده و برای دولت چهاردهم آرزوی موفقیت و سربلندی در سنگر جدید خدمتگزاری دارم.
یعقوب هوشیار
شهردار تبریز
انتهای پیام/
پیام تبریک شهردار تبریز به مسعود پزشکیان، نهمین رئیس جمهوری اسلامی ایران منابع محلی

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار