شهردار تبریز:

رویدادهای فرهنگی و اجتماعی باید در خدمت مردم باشند

1403/04/15 - 19:42 - کد خبر: 116004 نسخه چاپی

نصر: شهردار تبریز گفت: رویدادهای فرهنگی و اجتماعی باید در خدمت مردم باشند تا شاهد نفوذ فعالیت‌های فرهنگی در بطن زندگی شهری باشیم.

به‌ گزارش نصر، یعقوب هوشیار در آیین تجلیل از فعالان ضیافت علوی که عصر روز پنج‌شنبه _ ۱۴ تیر _ در پردیس فرهنگ و هنر و رسانه برگزار شد، گفت: تأکید شورای اسلامی کلان‌شهر تبریز به مسائل فرهنگی و اجتماعی در کنار یکدیگر است تا شاهد تأثیرپذیری جامعه از موضوعات فرهنگی باشیم.
شهردار تبریز ضمن اشاره به ضرورت پرداختن به فعالیت‌های اجتماعی، اظهار کرد: جایگاه خانواده و تأثیر دین بر این جایگاه، مسئله‌ای است که با استمرار فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی مبتنی‌بر فرهنگ اهل بیت (ع) ارتقا می‌یابد.
هوشیار بر ضرورت به‌کارگیری گروه‌های فکری مرجع در تبریز که همواره سردمدار حرکت‌های بدیع بوده‌اند، تأکید کرد و گفت: پیوست‌های فرهنگی و اجتماعی همواره مورد تأکید شورای ششم کلان‌شهر تبریز بوده و تلاش خانواده بزرگ شهرداری تبریز در این راستاست که حرکتی با عنوان ضیافت علوی که در گام‌های نخست قرار دارد، در سال‌های آتی با غنای موضوع بیشتر برگزار شود.
وی افزود: در اجرای فعالیت‌های عمرانی شهر نیز باید به خروجی فرهنگی این پروژه‌ها توجه شود تا گام مؤثری در ایجاد انسان‌شهر برداشته باشیم.
گفتنی است در آیین تجلیل از خادمان ضیافت علوی که عصر روز پنج‌شنبه _ ۱۴ تیر _ در پردیس فرهنگ و هنر و رسانه به‌همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز برگزار شد از جمعی از غدیریون تبریز که در قالب گروه‌های مردمی، نهادهای دولتی و خصوصی و خانواده بزرگ شهرداری تبریز که در برپایی موکب‌های علوی سهیم بودند، تجلیل شد.
انتهای پیام/
رویدادهای فرهنگی و اجتماعی باید در خدمت مردم باشند منابع محلی

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار