مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز خبر داد:

آبیاری منظم و دقیق فضاهای سبز همزمان با افزایش دمای هوا

1403/04/09 - 14:22 - کد خبر: 115612 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز از آبیاری مستمر، منظم و دقیق فضاهای سبز شهری همزمان با افزایش دمای هوا خبر داد.

به گزارش نصر، سیامک آسیایی صبح امروز در جریان بازدید از روند اجرای آیتم‌های روزانه حوزه فضای سبز با اعلام این خبر، گفت: با توجه به افزایش دمای هوا و لزوم برنامه‌ریزی و نیز رفع نیاز آبی گونه‌های گیاهی موجود در سطح شهر، حوزه سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز با بسیج تمام امکانات و منابع انسانی خود در حال اجرای دقیق آیتم آبیاری در سطوح فضای سبز مناطق دهگانه هستند.
وی در این زمینه با اشاره به تقویت بخش‌های نظارتی سازمان سیما، منظر و فضای سبز برای نظارت لازم و کافی بر آبیاری منظم فضاهای سبز شهری نیز از پیگیری‌های مستمر خود، مدیران حوزه فضای سبز و نیز کلیه ناظرین برای اجرای این آیتم مهم خبر داد.
آسیایی از بازبینی، اصلاح و یا تعمیر شبکه‌های آبیاری قطره‌ای، تغییر ساعات آبیاری و اجرای آن در ساعات ابتدایی و پایان روز، کنترل دقیق برنامه تانکرهای آبیاری و حضور مستمر نیروهای حوزه فضای سبز در محدوده‌های تعیین شده را از جمله برنامه‌های اجرائی این حوزه در روزهای گرم پیش رو عنوان کرد.
انتهای پیام/
آبیاری منظم و دقیق فضاهای سبز همزمان با افزایش دمای هوا منابع محلی

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار