مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا:

حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌ های رای تیری بر قلب دشمنان است

1403/04/08 - 12:05 - کد خبر: 115538 نسخه چاپی

نصر: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با تاکید بر اهمیت حضور مردم در پای صندوق‌ های رای گفت: حضور حداکثری مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تیری بر قلب دشمنان جمهوری اسلامی است.

به گزارش نصر، حجت الاسلام سرایی حضور گسترده مردم در انتخابات را نشانه‌ای روشن از باور‌های دینی و اعتقادی و عشق مردم به جمهوری اسلامی دانست و گفت: برگزاری انتخابات پرشور و گسترده می‌تواند منجر به قدرت روز افزون ایران اسلامی در عرصه‌های داخلی و خارجی شود. وی اظهار کرد: انتخاب فرد اصلح در پیشبرد اهداف نظام اسلامی و امنیت کشورمان تاثیر بسزایی دارد.
حجت الاسلام سرایی حضور در پای صندوق‌های رای را ادامه راه شهدا به خصوص شهدای سانحه هوایی تفسیر کرد و ادامه داد: امنیت و آسایش امروز مردم مدیون خون‌های مطهر شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم، سلامت، امنیت و خدمت است و اگر آنها نبودند، آرامش روانی و احساس امنیت کنونی حاصل نمی‌شد. وی ارزش و اهمیت حضور مردم در صحنه‌های تصمیم گیری را بسیار مهم خواند و یادآور شد: اگر مردم پای کار حکومت نباشند و در صحنه‌های حساس انتخاب صحیح نداشته باشند کشور دچار خسران می‌شود که شاید جبران آن سال‌های متمادی به طول انجامد.
حجت الاسلام سرایی مردم داری ، ولایت مداری و تلاش شبانه روزی را از خصوصیات مهم انتخاب اصلح برشمرد و گفت: باید توجه داشت که مردم داری و در کنار مردم بودن به شخصیت و دین انسان معنا می‌دهد و در طول تاریخ این موضوع به اثبات رسیده است.
انتهای پیام/
حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌ های رای تیری بر قلب دشمنان است منابع محلی

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار