نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:

رفع موانع بهره برداری از معادن، اولویت مجلس دوازدهم

1403/03/30 - 13:45 - کد خبر: 115037 نسخه چاپی

نصر: نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی رفع موانع بهره برداری از معدن‌های غیرفعال و نیمه فعال را از برنامه‌های مهم مجلس دوازدهم دانست.

به گزارش نصر، عزت الله حبیب زاده در بازدید از معدن کائولن و خط تولید کائولن فرآوری شده و بلوک سبک گازی شهرستان مرند گفت: همه مسئولان موظف هستند با هدف افزایش تولید، با تمامی واحد‌های صنعتی و معدنی همکاریهای لازم را داشته باشند.
وی وجود معدن کائولن و کارخانه فرآوری این ماده معدنی را در شهرستان مرند جزو ظرفیت‌های بزرگ منطقه عنوان کرد و گفت: این کارخانه با تولید محصولات متنوع فرآوری شده معدنی، یکی از نقش آفرینان تاثیر گذار در حوزه صنعت و معدن کشور است..
حبیب زاده با بیان اینکه راه اندازی کارخانه تولید بلوک سبک گازی و پانل یکی از موفقیت‌های بزرگ این مجموعه محسوب می‌شود افزود: تلاش متخصصان و مهندسان این شرکت در راه اندازی کارخانه تمام اتوماتیک بلوک سبک گازی ستودنی است و نشان از ظرفیت بالای این شرکت در انجام ماموریت‌های جهش تولید دارد.
نماینده مردم مرندوجلفا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مزایای بلوک سبک گازی در صنعت ساختمان سازی، تاکید کرد:  مسئولان استانی و شهرستانی به خصوص نظام مهندسی ساختمان باید مردم را درباره مزایای استفاده از این بلوک‌ها در ساختمان سازی آشنا کنند که موجب رونق فروش این محصول خواهد شد.
 یکی از ضایعات باقی مانده از کارخانه کائولن فرآوری شده سیلیس است که این ماده نیز جزو مواد اولیه بلوک سبوک گازی محسوب می‌شود.
انتهای پیام/
رفع موانع بهره برداری از معادن، اولویت مجلس دوازدهم منابع محلی

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار