فرمانده انتظامی مرند خبر داد:

دستگیری سارقان فالگیر و رمال در مرند

1403/03/10 - 12:12 - کد خبر: 114022 نسخه چاپی

نصر: فرمانده انتظامی مرند از دستگیری دو خانم که در پوشش رمال و فالگیر اقدام به سرقت و کلاهبرداری می‌کردند در این شهرستان خبر داد.

به گزارش نصر، سرهنگ اسدیان اظهار داشت:در پی اعلام خبری مبنی بر سرقت و کلاهبرداری توسط دو خانم غیر بومی در مرند که خود را رمال و دعانویس معرفی می‌کردند بررسی موضوع و دستگیری آنها در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
سرهنگ اسدیان تصریح کرد:ماموران پلیس آگاهی با اقدامات اطلاعاتی سارقان را که در حال ورود به منزل یکی از شهروندان برای فالگیری کلاهبرداری و برای انجام سرقت و عملی کردن نیات پلیدشان بودند شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی دستگیر کردند.
وی عنوان کرد: متهمان در تحقیقات پلیس به یک فقره سرقت اعتراف کردند آنها با مراجعه به درب منازل اقدام به دق الباب نموده و در صورت وجود صاحب خانه تحت عنوان رمال و فالگیر وارد منزل شده و خود را سیده معرفی می‌کردند و با استفاده از ابزار‌های کلاهبرداری اقدام به اغفال و سرقت طلاجات خانم‌ها و دختران جوان می‌کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان مرند خاطرنشان کرد:متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.
وی از شهروندان خواست به هیچ وجه افراد ناشناس تحت عنوان رمال و فالگیر را به منزل راه نداده و در صورت برخورد با اینگونه افراد مشکوک مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.
انتهای پیام/
دستگیری سارقان فالگیر و رمال در مرند منابع محلی

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار