شهردار تبریز خبر داد:

پیشرفت ۸۰ درصدی مسیرگشایی و سنگفرش گوروانچی با ۲۱۲۰میلیارد ریال هزینه/ تابلو روزشمار پروژه بزودی نصب می‌شود

1403/02/21 - 18:32 - کد خبر: 112832 نسخه چاپی

نصر: شهردار تبریز گفت : تابلو روزشمار مسیرگشایی و سنگفرش گوروانچی تا یک هفته نصب می شود و با بهره برداری از این پروژه که از پیشرفت ۸۰ درصدی برخوردار است محور تاریخی و گردشگری مرکز شهر تکمیل می‌شود .

به گزارش نصر، یعقوب هوشیار در جریان بازدید جمعه‌های بدون تعطیل ضمن اعلام این خبر افزود: پیش از این مسیرگشایی شهید علیپور و سنگفرش آدی گوزل که خانه تاریخی باقرخان در آن واقع شده به بهره‌برداری رسیده بود و پس از افتتاح گوروانچی محور تاریخی و گردشگری بافت قدیمی شهر تکمیل و نقش مهمی در جذب گردشگر خواهد داشت. 
وی از شهرداری منطقه ۸ خواست تابلو روز شمار این پروژه تا یک هفته نصب و زمان بهره‌برداری به شهروندان اعلام شود.
هوشیار خاطرنشان کرد: این مسیرگشایی که پیش از این مقرر شده بود تنها در قسمت پیاده رو عملیات سنگفرش آن اجرایی شود، هم اکنون قسمت سواره رو آن نیز سنگفرش و تقدیم شهروندان عزیز خواهد شد.
شهردار تبریز یادآور شد: خیابان گوروانچی  به طول حدود ۵۰۰ متر و عرض ۱۸ متر خیابان های شهید علیپور، قره‌باغی ها و امام خمینی(ره) را به هم متصل خواهد کرد.
هوشیار پیشرفت فیزیکی این مسیرگشایی و سنگفرش آن را ۸۰ درصد اعلام و خاطر نشان کرد: هزینه تملک و سنگفرش این پروژه مهم ۲۱۲۰ میلیارد ریال است و باید در حداقل زمان قابل بهره برداری باشد.
انتهای پیام/
پیشرفت ۸۰ درصدی مسیرگشایی و سنگفرش گوروانچی با ۲۱۲۰میلیارد ریال هزینه/ تابلو روزشمار پروژه بزودی نصب می‌شود منابع محلی

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار