خبر/

ایجاد دو دسترسی جدید برای تفرجگاه عینالی از شرق تبریز

1403/01/27 - 15:21 - کد خبر: 111463 نسخه چاپی

نصر: شهردار منطقه ۵ از ایجاد دو دسترسی جدید به تفرجگاه عینالی از شرق تبریز خبر داد.

به گزارش نصر، اکبر پورخردمند در بازدید از مسیرهای جدید درحال احداث عینالی اظهار داشت: در این بازدید تکالیف منطقه ۵ برای تفرجگاه عینالی در بودجه امسال مورد بررسی قرار گرفت.
وی از ایجاد دسترسی های جدید برای ورود به عینالی از شرق تبریز خبر داد و گفت: پیشتر سه دسترسی از مسیرهای ایده لو، پارک پیوند و دره یاران مورد استفاده مردم قرار می گرفت.
پورخردمند با تشریح دو دسترسی جدید به عینالی از شرق تبریز ادامه داد: مسیر پارک ربع رشیدی در جوار اتوبان پاسداران و امتداد جاده سلامت رشدیه به عنوان دسترسی های جدید توامان اجرا شده و پس از اتصال به یکدیگر به سمت بقعه عینالی امتداد می یابند.
شهردار منطقه پنج عنوان کرد: برای مسیر پارک ربع رشدیی چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و برای مسیر جاده سلامت رشدیه نیز ۱۱ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است.
به گفته وی با اتمام این دو دسترسی، از بار ترافیکی ورودی های قبلی کاسته شده و علاقمندان می توانند از شرق تبریز نیز برای ورود به تفرجگاه عینالی استفاده کنند.
انتهای پیام/
ایجاد دو دسترسی جدید برای تفرجگاه عینالی از شرق تبریز منابع محلی

ثبت نظر

نمایش 2 نظر

پاسخ   علی هلالی   ماه پیش  

باید ازپشت کوه جاده مشرف به کوه بزنند و از ماشینها 50بگیرند تا تشویق به کوه رفتن بشه وهم درآمدزایی وهم مهمانان از سراسر کشور باماشین خودشان به عینالی بروند ویک مکان باصفا دیدن بکنند
وحتی کارکر تله کابین هم عالینیشه

پاسخ   علی بابا   ماه پیش  

در ایران، بخصوص در تبریز، شهرداری هر پروژه ای برای شهر داشته باشه، شهردارها بیش از نصف بودجه رو میخورن.
پژوهشیار