جانشین انتظامی شهرستان اهر خبر داد:

کشف ۲۹ کیلوگرم مواد مخدر در " اهر " 

1403/01/14 - 10:38 - کد خبر: 110852 نسخه چاپی

نصر: جانشین انتظامی شهرستان اهر از کشف ۲۹ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری دو نفر سوداگر مرگ در این شهرستان خبر داد 

به گزارش نصر، سرهنگ " نعمت محمدزاده " در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری پلیس در خصوص جزئیات این خبر گفت: در پی تعامل و پشتیبانی خبری از طریق پلیس مواد مخدر یکی از استان‌های همجوار مبنی بر فعالیت اشخاصی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
پس از بررسی های میدانی و اطمینان از صحت خبر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان اهر با همکاری ماموران پلیس شهرستان هریس، متهمین را با یکدستگاه خودروی پژو۴۰۵ در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان شناسایی و با هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه خودرو را متوقف و در بازرسی از داخل خودرو مقدار ۲۹ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف و دو نفر متهم را کردند.
 پس از تکمیل پرونده متهمین به همراه مواد مخدر مکشوفه به مرجع قضائی تحویل داده شد.به منظور ارتقاء هرچه بیشتر امنیت، شهروندان می‌توانند هر گونه فعالیت تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
انتهای پیام/
کشف ۲۹ کیلوگرم مواد مخدر در منابع محلی

ثبت نظر

نمایش 1 نظر

پاسخ   محمد   2 هفته پیش  

خدا وکیلی بد لو دادن طرف گران فروشی کرده خریدار هم دقیقاً حالش رو گرفته زهرشم ریخته در هر حال بجز استفاده پزشکی مواد مخدر خوب نیست
پژوهشیار