معاون وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی؛

36 هزار میلیارد تومان کالای خوراکی فجرانه به دست مردم رسید

1402/12/07 - 13:21 - کد خبر: 109292 نسخه چاپی

نصر: معاون وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی با اشاره به استقبال 68 درصدی مشمولان از طرح فجرانه،‌ گفت: از ابتدای این طرح تاکنون 36 هزار میلیارد تومان کالای خوراکی سر سفره مردم قرار گرفته است.

به گزارش نصر، علیرضا عسگریان معاون امور رفاهی در گفت‌وگویی در مورد استقبال مردم از طرح یارانه تشویقی فجرانه، اظهار داشت: با اجرای این طرح از 18 بهمن تا کنون 36 هزار میلیارد تومان کالاهای خوراکی سر سفره مردم قرار گرفته است.
به گفته وی، از این رقم 8 هزار میلیارد تومان سهم دولت و 28 هزار میلیارد تومان سهم آورده مردم در طرح فجرانه است. میزان استقبال مردم از طرح فجرانه تا کنون به 68 درصد رسیده است.
معاون امور رفاهی وزیر تعاون همچنین در مورد جمعیت استفاده کننده از طرح فجرانه گفت: تا کنون حدود 14 میلیون خانوار با جمعیت بیش از 42 میلیون نفر از طرح فجرانه استقبال کرده‌اند.
همچنین سید رضا یحیوی مشاور معاون رفاهی وزیر تعاون در مورد فروشگاه‌های همکار در طرح فجرانه می‌گوید: 210 هزار فروشگاه خرد و زنجیره‌ای در سراسر کشور به این طرح پیوسته‌اند،‌ همچنین دو فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و اسنپ مارکت نیز برای خرید غیر حضوری مردم از طرح یارانه تشویقی فجرانه در دستری مردم برای خرید غیر حضوری قرار دارند.
یحیوی این را هم یادآور شد، مرحله اول طرح فجرانه تا 18 اسفند ادامه دارد و از آن به بعد شارژ منابع مرحله دوم به حساب سرپرستان خانوار در 7 دهک کم درآمد انجام می‌شود.یحیوی در مورد استقبال دهکها از طرح فجرانه،‌ عنوان کرد که در سه دهک 1تا 3 میزان استقبال 75 درصد بوده است.
انتهای پیام/
36 هزار میلیارد تومان کالای خوراکی فجرانه به دست مردم رسید خبرگزاری فارس

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار