خبر/

ردصلاحیت همه کاندیدا‌های خبرگان در زنجان/ دبیر ستاد انتخابات: فرد تایید شده‌ ای اعلام نشده

1402/11/09 - 15:48 - کد خبر: 107743 نسخه چاپی

نصر: دبیر ستاد انتخابات استان زنجان گفت: صلاحیت ۹ کاندیدای دیگر از حوزه‌های انتخابیه استان تایید شد که با این اقدام مجموع تایید صلاحیت شدگان استان برای انتخابات مجلس شورای اسلامی به ۲۳۹ نفر رسید.

به گزارش نصر، دبیر ستاد انتخابات استان زنجان گفت: صلاحیت ۹ کاندیدای دیگر از حوزه‌های انتخابیه استان تایید شد که با این اقدام مجموع تایید صلاحیت شدگان استان برای انتخابات مجلس شورای اسلامی به ۲۳۹ نفر رسید.
ولی اله رحیمی گفت: دوم دی ماه امسال نیز صلاحیت ۱۲ نفر دیگر تایید شده بود.
وی اضافه کرد: پیش از این از مجموع ۳۵۱ داوطلب که صلاحیت آن‌ها بررسی شده بود، ۲۱۸ نفر به میزان ۶۲ درصد تایید صلاحیت شده بودند.
این مسوول همچنین در خصوص آخرین وضعیت تایید صلاحیت داوطلبان استان برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری، گفت: ۱۰ نفر در این خصوص ثبت نام کرده بودند که تاکنون، مورد تایید شده‌ای اعلام نشده است.
وی اظهار داشت: استان زنجان چهار حوزه برای انتخابات مجلس شورای اسلامی شامل زنجان و طارم، ابهر و خرمدره، ماهنشان و ایجرود و خدابنده دارد و در مجموع پنج نماینده از استان در بهارستان حضور می‌یابند.
انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، ۱۱ اسفند امسال در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
ردصلاحیت همه کاندیدا‌های خبرگان در زنجان/ دبیر ستاد انتخابات: فرد تایید شده‌ ای اعلام نشده منابع محلی

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار