معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز:

اجرای عملیات زمستانی در سطح شهر از نیمه شب/محلول پاشی و برف روبی معابر تبریز ادامه دارد

1402/11/04 - 11:42 - کد خبر: 107435 نسخه چاپی

نصر: معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز گفت: تمامی تجهیزات و ماشین آلات زمستانی شهرداری تبریز در طول شب گذشته و از اولین دقایق شروع بارش برف اقدام به محلول پاشی، برف روبی و بازگشایی معابر شهر کردند.

به گزارش نصر، پرویز عباس نژاد با اشاره به بارش برف از نیمه شب گذشته گفت: در حال حاضر ناوگان تجهیزات زمستانی شهرداری تبریز مشتمل بر ۲۱۰ دستگاه ماشین آلات زمستانی در تمامی نقاط شهر فعالیت دارند.
عباس نژاد با اعلام تداوم آماده باش نیروهای خدمات شهری شهرداری تبریز گفت: در حال حاضر اجرای عملیات زمستانی و بازگشایی معابر در مناطق مختلف شهر ادامه دارد و نیروهای خدمات شهری بر اساس اولویت بندی های اعلام شده نسبت به محلول پاشی، برف روبی و پاکسازی معابر اقدام می نمایند.
عباس نژاد افزود: در طول شب گذشته ۳۲ دستگاه گریدر و ۴۱ دستگاه برف روب در سطح شهر فعال بوده و مشغول پاکسازی معابر اصلی شهر بودند.
وی افزود: در کنار فعالیت گریدر و برف روب ها ۶۴ دستگاه محلول پاش ۱۰ هزار لیتری و ۴۶ دستگاه محلول پاش دو هزار لیتری در سطح معابر شهر مشغول انجام وظایف محوله بوده و تعداد ۱۳ دستگاه باب کت و پنج دستگاه تراکتور نیز در حالت آماده باش هستند.
معاون شهردار تبریز در خصوص میزان ذخیره مخازن محلول نیز گفت: خوشبختانه در طول ماههای گذشته ظرفیت مخازن محلول در مناطق دهگانه به سه میلیون و ۹۳۰ هزار لیتر افزایش یافته است که جوابگوی نیازها در عملیات زمستانی خواهد بود.
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز در پایان سخنانش اظهار داشت: از تمامی شهروندان عزیز تبریزی درخواست داریم در مواقع بارش برف ضمن رعایت کلیه نکات ایمنی از تردد غیر ضروری در سطح شهر اجتناب نمایند طبیعتا همراهی شهروندان با خادمان خود در شهرداری تبریز باعث تسریع خدمت رسانی و اجرای وظایف و خدمات این نهاد خدمتگزار خواهد بود.
 انتهای پیام/
اجرای عملیات زمستانی در سطح شهر از نیمه شب/محلول پاشی و برف روبی معابر تبریز ادامه دارد منابع محلی

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار