مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خبر داد:

بهره‌برداری از شبکه روشنایی معابر سردرود - سهند طی روزهای آتی

1402/09/21 - 10:41 - کد خبر: 104616 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز اعلام کرد: به منظور تامین روشنایی محدوده مسیر سردرود – سهند پروژه اجرای کابل‌کشی هوایی در حال اجرا است.

به گزارش نصر، عباس حسامی در خصوص بروز خاموشی‌های ناخواسته مسیر سردرود-سهند اظهار کرد: همکاران شرکت به منظور خدمات‌رسانی به شهروندان به صورت شبانه روزی در تلاش هستند تا معضل و مشکلات روشنایی معابر رفع شود.
وی افزود: متاسفانه در نتیجه سرقت، شبکه زمینی موجود تخریب شده و به حالت غیرقابل استفاده درآمده است با توجه به این مساله به منظور رفع مشکلات پروژه کابل‌کشی هوایی در حال اجرا است.
وی اضافه کرد: بخشی از پروژه به طول ۴.۵ کیلومتر توسط امور توسعه و بهسازی شبکه به اتمام رسیده و بخش دیگری از پروژه به طول ۱۲ کیلومتر مربوط به امور خسروشاه بوده که ۶ کیلومتر آن از مسیر رفت به اتمام رسیده و طی روزهای آتی کل پروژه به بهره‌برداری خواهد رسید.
به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز، وی با تاکید بر اینکه چنین مشکلاتی علاوه بر قطعی برق شهروندان خسارت‌های بسیاری به شبکه توزیع برق وارد می‌کند، خاطرنشان کرد: برای پیشگیری از وقوع چنین مشکلاتی از شهروندان عزیز تقاضا می‌شود در صورت مشاهده فعالیت‌های مشکوک حتی با لباس مخصوص شرکت توزیع نیروی برق بر روی شبکه، موضوع را از طریق سامانه فوریت های برق ۱۲۱ استعلام و پیگیری کنند.
انتهای پیام/
بهره‌برداری از شبکه روشنایی معابر سردرود - سهند طی روزهای آتی خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار