همزمان با برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب، مطبوعات و خبرگزاری‌ها انجام می‌گیرد؛

افزایش ساعات خدمات دهی اتوبوس‌های B.R.T در پایانه میدان بسیج

1402/08/18 - 16:45 - کد خبر: 102604 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از افزایش ساعات خدمات دهی اتوبوس‌های مسیر تندرو از پایانه میدان بسیج در ایام برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب، مطبوعات و خبرگزاری‌ها و نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی در نمایشگاه بین المللی تبریز خبر داد.

به گزارش نصر، پرویز عباس نژاد با اعلام خبر فوق گفت: پیرو دستور شهردار تبریز، به منظور رفاه و سهولت در رفت و آمد دانش آموزان، دانشجویان و آحاد همشهریان عزیز و مراجعه کنندگان به نمایشگاه بین المللی، خدمات دهی ناوگان اتوبوسهای مسیر تندرو در ایام برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب، مطبوعات و خبرگزاریها و نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی، از مبداء میدان بسیج به طرف میدان راه آهن تا ساعت ۲۱.۳۰ افزایش یافت.
وی افزود: بدین ترتیب مراجعه کنندگان به نمایشگاه بین المللی کتاب، مطبوعات و خبرگزاریها می توانند در روزهای باقی‌مانده برگزاری این نمایشگاه (۱۸ لغایت ۲۱ آبانماه) با توجه به ساعت پایانی نمایشگاه، تا ساعت ۲۱.۳۰ از خدمات اتوبوس‌های مسیر تندرو در میدان بسیج بطرف پایانه راه آهن استفاده کنند.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در خاتمه تصریح کرد: پس از اتمام تاریخ  برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب، ساعت خدمات دهی ناوگان تندرو به روال قبل باز خواهد گشت.
انتهای پیام/
افزایش ساعات خدمات دهی اتوبوس‌های B.R.T در پایانه میدان بسیج منابع محلی

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار