با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال؛

معضل ترافیکی خیابان معراج وادی رحمت با دوبانده کردن مسیر رفع می‌شود

1402/07/18 - 17:25 - کد خبر: 101010 نسخه چاپی

نصر: شهردار منطقه ۷ تبریز از تخصیص ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای دو بانده کردن خیابان معراج در وادی رحمت تبریز خبر داد. 

به گزارش نصر، اصغر آدی بیگ اظهار کرد: پروژه دو بانده کردن مسیر وادی رحمت با هدف کاهش ترافیک تسهیل تردد از اتوبان شهید کسایی به وادی رحمت و بالعکس صورت می گیرد.
وی با اشاره به اینکه این مسیرگشایی در باند کندرو به طول ۸متر و عرض حدود ۱۰ متر اجرا می‌شود، افزود: از روز گذشته عملیات خاکبرداری آغاز و اجرای عملیات استارت خورد.
شهردار منطقه ۷ تبریز از این پروژه به عنوان راه حلی برای کنترل میزان ترافیک نام برده و افزود: پروژه دو بانده کردن خیابان معراج براساس نیاز سنجی و اولویت بندی کارشناسان حوزه های مختلف ترافیکی و شهرسازی و در راستای بهسازی معابر، روان سازی تردد عمومی شهروندان و کاهش بار ترافیکی انجام می گیرد.
وی ادامه داد: مسیرگشایی وادی رحمت با هدف مدیریت بار ترافیکی در این مسیر بوده که در مناسبات خاص شاهد بار ترافیکی بالایی است که با دو بانده کردن مسیر رفت خیابان معراج و همچنین مسیر برگشت می توان بخشی از مشکلات ترافیکی در این محدوده را کاهش داد.
اجرای طرح ها و پروژه های مسیرگشایی و احداث خیابان های جدید در نقاط مختلف شهر و به خصوص نقاط کم برخوردار و حاشیه نشین طی سال های اخیر یکی از اصلی ترین برنامه های شهرداری تبریز بوده است.
انتهای پیام/
معضل ترافیکی خیابان معراج وادی رحمت با دوبانده کردن مسیر رفع می‌شود منابع محلی

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار