خبر/

کشف ۲ میلیارد ریال داروی خارجی قاچاق در مراغه 

1402/07/03 - 21:14 - کد خبر: 100195 نسخه چاپی

نصر: فرمانده انتظامی مراغه به کشف محموله داروی قاچاق از یک دستگاه وانت نیسان به ارزش دو میلیارد ریال اشاره کرد و گفت: این میزان داروی خارجی حین گشت‌زنی پلیس آگاهی در محور مراغه - هشترود کشف و ضبط شد. 

به گزارش نصر، سرهنگ «توحید فارسی» روز دوشنبه در گفت‌وگویی تعداد این داروها را چهار هزار و ۱۴۰ قلم عنوان کرد و افزود: در این زمینه خودرو مربوطه توقیف و راننده آن نیز دستگیر، و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
 سرهنگ توحید فارسی، فرمانده انتظامی مراغه
وی همچنین به کشف بیش از دو هزار و ۴۰۰ کیلوگرم کود شیمیایی قاچاق طی روزهای اخیر اشاره کرد و ادامه داد: ماموران پاسگاه آیت‌الله غفاری نیز این میزان کود را حین گشت‌زنی هدفمند در محور مراغه - هشترود از یک دستگاه نیسان کشف و ضبط کردند.
وی میزان کودهای قاچاق را ۵۰ کیسه ۵۰ کیلوگرمی عنوان کرد و اظهار کرد: طبق نظر کارشناسان ارزش محموله قاچاق کشف شده ۱۵۰ میلیون ریال برآورد شد.
وی این را هم بیان کرد که پلیس با تمام توان و با به‌کارگیری حداکثری امکانات خود با پدیده شوم قاچاق مبارزه می‌کند و شهروندان می‌توانند اخبار و اطلاعات خود را در زمینه قاچاق کالا و اقلام ممنوعه با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند.
به گزارش ایرنا مراغه در مسیر تردد مناطق غربی به مرکز کشور قرار دارد و بیشتر محموله‌های قاچاق کشف شده در این شهرستان عبوری است و از محورهای مواصلاتی کشف و ضبط می‌شود.
انتهای پیام/
کشف ۲ میلیارد ریال داروی خارجی قاچاق در مراغه  خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار