مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز؛

برق ۱۸۵ اداره و بانک پرمصرف در تبریز قطع شد

1402/06/27 - 09:22 - کد خبر: 99787 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: به علت رعایت نکردن الگوی مصرف برای ۲۸۵ مورد اداره و بانک اخطار صادر شد و در ادامه برق ۱۳۸ مشترک قطع شده است.

به گزارش نصر، عباس حسامی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص اقدامات شاخص شرکت در دوره گذر از پیک تابستان ۱۴۰۲ اظهار کرد: برنامه های پاسخگویی بار وضعیت مشترکین صنعتی و کشاورزی به صورت روزانه پایش و برنامه ریزی های لازم در این راستا انجام شده است.
وی با بیان اینکه به منظور نظارت و پایش روزانه مصرف ادارات، اکیپ های بازرسی مصرف تشکیل و اقدامات لازم در این خصوص انجام شده است گفت: ۳۶۱ بانک و اداره دارای کنتور هوشمند هستند و طی بازه زمانی ۱۵ خرداد تا به امروز ۸۶۱ مورد بازدید انجام شده است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: طی بازدید های انجام شده به دلیل رعایت نکردن الگوی مصرف برای ۲۸۵ مورد اداره و بانک اخطار صادر شده و برق ۱۳۸ مشترک قطع شده است.
سید ابراهیم فکاری مدیر دفتر مدیریت مصرف تاکید کرد: در دوره پیک بار تابستان سال جاری متوسط میزان کاهش بار مشترکان اداری تحت پوشش شرکت در ساعت پیک به میزان هشت مگاوات بوده است.
وی افزود: یکی دیگر از دیگر اقدامات دارای اهمیت در خصوص مدیریت مصرف بکارگیری مولد های اضطراری در ساعات اوج مصرف و تنظیم دمای دستگاه های سرمایشی بر روی دمای آسایش بوده که در این خصوص مکاتبات لازم با مراکز تجاری و ادارات انجام شده است.
 انتهای پیام/ 
برق ۱۸۵ اداره و بانک پرمصرف در تبریز قطع شد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار