سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی:

بانک توسعه تعاون؛ بانکی پیشرو است

1402/06/21 - 14:33 - کد خبر: 99582 نسخه چاپی

نصر: سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی گفت: بانک توسعه تعاون در نظام بانکی استان یک بانک پیشرو است.

به گزارش نصر، حیدر فتح زاده در دیدار با مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی افزود: در حال حاضر بانک توسعه تعاون در پرداخت تسهیلات تبصره 18 و تبصره 16 در زمره بانک های پیشرو بوده و قطعا سهم بسزایی در توسعه استان می تواند داشته باشد.
وی با اشاره به سیاست های جدید اتخاذ شده در استان اذعان داشت: تلاش داریم تا با ابزارهای مورد نیاز گردش مالی بنگاه های اقتصادی بزرگ استان را در شبکه بانکی داخل استان فعال کنیم تا این گردش مالی توان بانک های استان را ارتقا دهد.
فتح زاده تاکید کرد: در این راستا سازمان ها و دستگاه های مرتبط نیز پای کار آمده اند که امیدواریم در آینده نزدیک بخش اعظمی از ظرفیت های اقتصادی بنگاه های اقتصادی در داخل استان به گردش در آید.
وی ادامه داد: این امر موجب می شود تا توان بانک های استان نیز در ارایه تسهیلات و خدمات افزایش یابد و به نوعی اقتصاد استان بیش از پیش تقویت شود.
این گزارش می افزاید، مسعود کردستانی مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی نیز در این دیدار با اشاره به نقش سازمان مدیریت و برنامه ریزی در حمایت از نظام بانکی تاکید کرد: بی تردید یکی از اصلی ترین سازمان هایی که توان ارتقای سطح نظام بانکی در استان را دارد سازمان مدیریت و برنامه ریزی است.
وی با اشاره به برخی خدمات بانک توسعه تعاون در ارایه تسهیلات تکلیفی تصریح کرد: بانک توسعه تعاون به عنوان یک بانک دولتی تلاش دارد تا سهم بسزایی در توسعه بخش های مختلف اقتصادی کشور داشته باشد.
کردستانی اضافه کرد: در حال حاضر شاخص مصارف به منابع بانک توسعه تعاون در استان 125 درصد است یعنی 25 درصد در استان بیش از منابع تسهیلات پرداخت شده است که نشان از نگاه این بانک به توسعه در استان دارد.
انتهای پیام/
 بانک توسعه تعاون؛ بانکی پیشرو است نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار