ادعای وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره ایران

1402/06/21 - 09:39 - کد خبر: 99559 نسخه چاپی

نصر: «یوآو گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در حالی که بشدت تل آویو و کابینه نتانیاهو با بحران و مخالفت شدید روبه رو است، با ادعاهای واهی برای انحراف افکار عمومی مدعی شد که ایران برای حمله به اسرائیل، در جنوب لبنان فرودگاه ایجاد کرده است.

به گزارش نصر، از خبرگزاری فلسطینی «سما» گالانت روز دوشنبه مدعی شد که این فرودگاه فقط ۲۰ کیلومتر از مرز فاصله دارد.
وی با نمایش تصاویری از فرودگاه مورد ادعا افزود: هدف از تاسیس این فرودگاه حمله به اسرائیل است.
گالانت بیان کرد: اگر به مرحله درگیری برسیم در بکارگیری قدرت کوبنده تردید نمی کنیم و حزب الله و لبنان هزینه دردناک و سنگینی خواهند پرداخت.
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفت: ایران هم اکنون بزرگترین تهدید برای اسرائیل، ثبات منطقه ای و نظم جهانی به شمار می رود و به شدت برای دستیابی به قدرت اتمی نظامی تلاش می کند و از همیشه به این هدف نزدیکتر است.
گالانت اضافه کرد: در سایه تحولات خاورمیانه، ایران درحال تسلط جغرافیایی و ایدئولوژیک بر منطقه است و برای تجزیه کشورهای منطقه تلاش می کند.
وی افزود: هدف ایران ایجاد یک جنگ فرسایشی علیه اسرائیل و بطور همزمان تلاش برای دستیابی به سلاح اتمی است و این تلاش ها به زیان همه کشورهای اطراف ما است.
گالانت ادامه داد: اقدامات تحریک آمیز حزب الله در مرزهای شمالی یک اقدام خطرناک و مغرورانه از سوی حزب الله و به تشویق ایران است و گویا نصرالله تفاوت سطح قدرت اسرایئل و حزب الله را فراموش کرده است.
وی گفت: حسن نصرالله می خواهد خودش را مدافع لبنان معرفی کند ولی او لبنان و شهروندانش را گروگان منافع ایران و شیعه کرده است و اگر خطایی از او سربزند، اوعامل ویرانی لبنان خواهد بود.
انتهای پیام/
ادعای وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره ایران خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار