وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛

اعزام‌ها برای حج عمره از نیمه دوم امسال شروع می‌شود

1402/06/19 - 16:13 - کد خبر: 99488 نسخه چاپی

نصر: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ما آمادگی داریم که در ماه‌های آینده کار اعزام زائرین به حج عمره را انجام بدهیم و انشاءالله اگر منابع تخصیص داده شود نیمه دوم امسال اعزام های حج عمره شروع خواهد شد.

به گزارش نصر، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای رویکرد مردمی دولت سیزدهم و پاسخگوی بی‌واسطه با مردم در دور دوم پاسخگویی برخط دولتمردان برای سومین بار در محل مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری حاضر و پاسخگوی سوالات مردم شد.
وزیر ارشاد در پایان جلسه در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوال خبرنگاران پاسخ داد.
اسماعیلی در پاسخ به سوال خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس مبنی بر این که چه زمانی اعزام متقاضیان حج عمره آغاز می شود، گفت: ما این آمادگی را آماده داریم و انشاءالله بانک مرکزی قول داده بحث تخصیص ارز را برای زائران حج فراهم کند.
وی در ادامه گفت: ما آمادگی این را داریم که در ماه های آینده کار اعزام زائرین را انجام بدهیم و انشاءالله اگر منابع تخصیص داده شود نیمه دوم امسال اعزام‌های حج عمره شروع خواهد شد.
اسماعیلی در پاسخ به این سوال که طی مدت چه زمانی این اعزام ها انجام خواهد شد، گفت: با توجه به تعداد بالایی که متقاضی هستند ما تلاش می‌کنیم حداکثر ظرفیت را به کار بگیریم و ظرف سه الی چهار سال این تعداد به حج عمره خواهند رفت.
انتهای پیام/
اعزام‌ها برای حج عمره از نیمه دوم امسال شروع می‌شود خبرگزاری فارس

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار