تاکید رییسی بر افزایش حمایت‌ها از تیم‌های ورزشی

1402/05/08 - 21:12 - کد خبر: 97324 نسخه چاپی

نصر: پیگیری نحوه پرداخت مطالبات کشاورزان به‌ویژه گندمکاران و مکلف‌شدن وزیر امور اقتصادی و دارایی برای ایجاد شفافیت و اطلاع‌رسانی اقدامات و برنامه‌های دولت در راستای تقویت ثبات و رونق بورس اوراق بهادار برای مردم و به‌ویژه سهام‌داران خرد، از تاکیدات رئیس‌جمهوری در جلسه امروز هیات دولت بود.

به گزارش نصر، سیدابراهیم رئیسی در جلسه هیات دولت که بعد از ظهر یکشنبه برگزار شد، با تبریک مجدد موفقیت تیم‌های ورزشی و ورزشکاران ایران، افزایش حمایت‌های صورت‌گرفته را در راستای تداوم این موفقیت‌ها خواستار شد.
رئیس‌جمهوری همچنین با تاکید بر پیگیری جدی مصوبات و توافق‌های صورت‌گرفته در سفرهای دولت چه در عرصه داخلی و چه در عرصه خارجی گفت: در عرصه داخلی مردم و در عرصه خارجی مسئولان کشورهای طرف توافق، مجدانه پیگیر اجرای این مصوبات و توافقات‌اند و لذا تسریع در اجرای این توافقات و مصوبات، به‌ویژه آن بخش که ناظر به اجرای طرح‌های عام‌المنفعه هستند، باید دستور کار اصلی مسئولان مربوطه باشد.
پیگیری نحوه پرداخت مطالبات کشاورزان به‌ویژه گندمکاران، مکلف‌شدن وزیر امور اقتصادی و دارایی برای ایجاد شفافیت و اطلاع‌رسانی اقدامات و برنامه‌های دولت در راستای تقویت ثبات و رونق بورس اوراق بهادار برای مردم و به‌ویژه سهام‌داران خرد و همچنین سرعت و جدیت  بیشتر مسئولان مربوط در پیگیری و اجرای طرح‌های ملی و منطقه‌ای از دیگر تاکیدات رئیس‌جمهوری در جلسه امروز هیات دولت بود.
رئیس‌جمهوری در بخش ابتدایی سخنانش با تسلیت سالروز شهادت امام سجاد (ع) به جایگاه ایشان در معرفت‌آفرینی و تبیین حقایق قیام عاشورا اشاره کرد و اظهار داشت: مردم در محرم امسال شکوه عظیمی خلق کردند و جلوه حضور آنها و به‌خصوص جوانان و نوجوانان بسیار چشمگیر و زیبا بود.
انتهای پیام/
تاکید رییسی بر افزایش حمایت‌ها از تیم‌های ورزشی خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار