خبر/

جشنواره روابط عمومی‌های آذربایجان شرقی تمدید شد

1402/04/24 - 14:31 - کد خبر: 96416 نسخه چاپی

نصر: دبیر علمی جشنواره روابط عمومی های آذربایجان شرقی از تمدید مهلت ارسال آثار به این رویداد علمی - فرهنگی تا دهم مرداد ماه امسال خبر داد.

به گزارش نصر، محمد عزیزی راد روز شنبه، ۲۴ تیرماه در جمع خبرنگاران افزود: تاکنون ۷۰ سازمان و شرکت در جشنواره روابط عمومی های استان با عنوان «هنر هشتم» شرکت کرده اند.
وی با بیان اینکه شرکت کنندگان در جشنواره تا به امروز حدود ۴۵۰ اثر را در دبیرخانه الکترونیکی آن بارگذاری کرده اند، اظهار کرد: زمان برگزاری جشنواره هنر هشتم در آذربایجان شرقی اواخر مرداد ماه امسال خواهد بود.
وی بیان کرد: این جشنواره به همت شورای هماهنگی روابط عمومی ها و انجمن روابط عمومی استان برگزار می‌شود و علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر درباره آن می توانند به آدرس www.azarpr.com/prfestival مراجعه کنند.
وی افزود: در جشنواره "هنر هشتم"، آثار دریافتی روابط عمومی‌های بخش دولتی و بخش خصوصی در محورهای پژوهش و افکارسنجی، برنامه ریزی، انتشارات، اینترنت و فضای مجازی، چند رسانه ای، ارتباطات رسانه ای و مسئولیت های اجتماعی مورد ارزیابی و تقدیر قرار خواهند گرفت.
عزیزی‌راد یادآوری کرد: معرفی و تقدیر از روابط عمومی‌های فعال، خلاق و موفق، فراهم کردن فضای مناسب برای تبادل تجارب روابط عمومی‌های آذربایجان شرقی، شناسایی و معرفی الگوهای برتر فعالیت در روابط عمومی‌های استان و همچنین تلاش در جهت ترویج فعالیت‌های تخصصی روابط عمومی‌ها، برخی از اهداف این جشنواره  است.
انتهای پیام/
جشنواره روابط عمومی‌های آذربایجان شرقی تمدید شد خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار