سرمربی ماشین‌سازی؛

به اهدافمان در نیم‌فصل رسیدیم

1398/09/25 - 15:19 - کد خبر: 9582 نسخه چاپی

نصر: سرمربی ماشین‌سازی می‌گوید اهداف این تیم در دور رفت محقق شده و در حال برنامه‌ریزی برای نیم‌فصل دوم هستند.

به گزارش نصر، رسول خطیبی سرمربی موفق ماشین سازی توانست در نیم‌فصل اول برابر مدعیان قهرمانی امتیاز بگیرد و به‌عنوان یکی از تیم‌های خوب لیگ تیم اش را معرفی کند. ماشین‌سازی در پایان دور رفت به‌عنوان بهترین تیم مهمان لیگ و دومین تیم جوان لیگ معرفی شد.  
 
خطیبی در گفت‌وگویی در تبریز درخصوص نیم‌فصل اول گفت: ما در ابتدای فصل جلسه‌ای با اعضای محترم هیات مدیره داشتیم که رتبه تک رقمی را هدف‌گذاری کرده بودیم که خدا را شکر تا به این جای کار با حمایت آقایان زنوزى، نصیرزاده و هیات مدیره باشگاه و غیرت تک تک بازیکنان و هواداران ماشین‌سازى توانستیم به هدف خود برسیم و امروز حضورمان در رده نهم جدول نشان می‌دهد که عملکرد موفقی داشتیم و همانطور که گفتم، با همکاری کادر مدیریتی، کادر فنی و غیرت بازیکنان این نتایج به دست آمده و من به‌عنوان سرمربی این تیم افتخار می‌کنم با این داشته‌ها، توانستم به قولی که در ابتدای فصل داده بودم، عمل کنیم.
 
او درخصوص برنامه‌های ماشین‌سازی برای تعطیلات زمستانی لیگ گفت: با جلساتی که داشتیم، از آقاى نصیرزاده و اعضای محترم هیات مدیره درخواست کردیم تا شرایط برگزاری یک اردو را فراهم کنند و ما در تعطیلات نیاز به یک اردو داریم. بزرگترین مشکل ما، نقل و انتقالات زمستانی است که فعلا ما از پنجره نقل و انتقالاتی محروم هستیم و از آقاى نصیرزاده درخواست کردیم که هر چه سریع‌تر این مشکل را حل کنند و با رایزنی و تلاش‌هایی که آقای نصیرزاده در این باره دارند، امیدوار هستم به زودی این مسئله برطرف شود.
سرمربی ماشین‌سازی درباره برنامه‌های تیم‌اش برای نقل و انتقالات زمستانی اظهار کرد: ما سه جاى خالى داریم و باشگاه ابتدا باید مشکل محرومیت را حل کند و پس از آن برای جذب سه بازیکن برای تقویت تیم خود برنامه داریم که این برنامه‌ها به طور مکتوب به مدیرعامل باشگاه تسلیم شده و قطعا برای اینکه بتوانیم در نیم‌فصل دوم نیز همچون دور رفت موفق شویم، باید در نقل و انتقالات حضور فعالی داشته باشیم و بتوانیم ضعف‌های خود را پوشش دهیم.
انتهای پیام/
به اهدافمان در نیم‌فصل رسیدیم نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار