مدیرعامل پل معلق مشگین‌شهر؛

جشنواره گردشگری زمستان بیدار در مشگین‌شهر برگزار می‌شود

1398/09/24 - 14:10 - کد خبر: 9488 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل پل معلق مشگین‌شهر گفت: برنامه‌های جشنواره زمستان بیدار استان اردبیل با هدف جذب گردشگران داخلی و خارجی در محل پل معلق مشگین‌شهر برگزار می‌شود.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، جواد قربانی امروز در گفت و گو با خبرنگاران افزود: جشنواره زمستان بیدار ماه آینده با برنامه‌های متنوع فرهنگی در سطح ملی و با حضور هشت استان به مدت سه روز برگزار می‌شود.
وی همچنین از احداث اولین دوچرخه کابلی و هوایی کشور در این مجموعه گردشگری خبرداد و گفت: توسعه فضای سبز، اصلاح مبلمان محوطه پروژه و احداث تونل نور هم از دیگر اقداماتی است که برای زیبایی بصری این مجموعه احداث خواهد شد.
قربانی  با بیان اینکه بزودی آیین کلنگ‌زنی این پروژه انجام و زمینه‌های احداث آن به سرعت فراهم می‌شود، بیان‌کرد: وضعیت نامناسب و کمبود سرویس بهداشتی در این مجموعه موجب نارضایتی برخی گردشگران بود که ساخت سرویس بهداشتی جدید با ۲۰ چشمه بزودی تکمیل می‌شود.
وی با اشاره به اینکه این پل برند گردشگری مشگین‌شهر است، ادامه داد: پیش‌بینی شده از سال آینده جهت جذب گردشگر بیشتر برای این مجموعه گردشگری پل معلق شیشه‌ای را نیز در سایت B مجموعه احداث شود.
مدیرعامل پل معلق مشگین‌شهر همچنین افزود: سینما هفت بعدی، تونل نور و نورپردازی همزمان با شروع فصل گردشگری سال آینده در این مجموعه ایجاد می‌شود.
قربانی با اشاره به اجرای برنامه‌های فرهنگی در این مجموعه گفت: در کنار کارهای عمرانی هر سال بودجه جداگانه‌ای برای اقدامات فرهنگی در این مجموعه گردشگری در نظر گرفته شده طوری‌که نمونه آن برگزاری مسابقه استعدادیابی فصل جدید است که هر هفته روز جمعه در سینمای پل معلق اجرا می‌شود.
انتهای پیام/
جشنواره گردشگری زمستان بیدار در مشگین‌شهر برگزار می‌شود خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار