خبر/

مجوز پرواز ۵ ایرلاین دیگر هم ابطال شد

1402/03/17 - 17:44 - کد خبر: 93923 نسخه چاپی

نصر: سازمان هواپیمایی کشوری با ارسال نامه‌های جداگانه به مدیران عامل ۵ ایرلاین دیگر، مجوز پرواز این شرکت‌ها در برخی مسیرهای داخلی را به دلیل گرانفروشی از ۲۱ خرداد باطل کرد.

به گزارش نصر، معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری با ارسال نامه‌های جداگانه‌ای به هواپیمایی آتا، فلای پرشیا، کیش‌ایر، کارون و سپهران مجوز پروازی این شرکت‌ها را در برخی مسیرهای داخلی از 21 خردادماه تا اطلاع ثانوی باطل کرد.
بر این اساس مجوز پروازهای هواپیمایی آتا در مسیر تهران-مشهد، فلای پرشیا در مسیر تهران-شیراز، هواپیمایی کیش در مسیر تهران-اهواز، کارون در مسیر تهران-شیراز و سپهران در مسیر تهران-مشهد به دلیل گرانفروشی باطل خواهد شد.
صبح امروز روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از ابطال پرواز هواپیمایی زاگرس در مسیر تهران-اهواز به دلیل گرانفروشی خبر داده بود. 
انتهای پیام/
مجوز پرواز ۵ ایرلاین دیگر هم ابطال شد خبرگزاری تسنیم

ثبت نظر

نمایش 1 نظر

پاسخ   سیدمجتبی   4 ماه پیش  

وقتی سمبه عدالت و بازرسی و مبارزه با فساد اداری و گرانفروشی و کم فروشی پرقدرت باشه میشه مث٪ همون نماینده انقلابی ای که بخاطر اینکه جان مردم برایش عزیز و با ارزش بود زد دیوار دانشگاه آزاد را خراب کرد و قدرت های حزبی هم نتونستند هیچ غلطی بکنند. حالا با چارتر و گرانفروشی بلیط هواپیما و موارد مشابه هم وقتی بشدت مبارزه بشه فردای روز دیگه زمانی خواهد رسید که مدیران ایران خودرو و سایپا و وزیر صنایع و کمیته های مختلف سرشون بالای دار خواهد رفت ان شاالله اون روز را ببینیم
پژوهشیار