رئیس سازمان صمت آذربایجان‌شرقی:

اصناف گسترده‌ترین شبکه اقتصادی کشور هستند

1402/03/13 - 11:19 - کد خبر: 93695 نسخه چاپی

نصر: رئیس سازمان صمت آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه دولت از اصناف حمایت می کند، گفت: اصناف گسترده‌ترین شبکه اقتصادی کشور هستند.

به گزارش نصر، صابر پرنیان صبح امروز شنبه در دیدار با فعالان صنعت آئینه، لوستر و آبکاران تبریز افزود: در حال حاضر محصولات لوستر کالای لوکس محسوب می‌شود و اتحادیه لوستر تأثیر زیادی در اقتصاد شهر دارد.
وی ادامه داد: سال گذشته در خصوص مسائل مالیاتی جلسات متعددی برگزار شد که در این زمینه بخشی از مشکلات مالیاتی اعضای این اتحادیه حل شد.
وی با بیان اینکه در صورت وجود زمین مناسب در اطراف تبریز آماده ایجاد شهرک تخصصی برای اعضای این اتحادیه هستیم، گفت: ما مدافع اصناف هستیم و برای رفع موانع فعالیت اصناف تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با بیان اینکه باید به اصناف اعتماد کنیم، افزود: اصناف جایگاه ویژه ای در جامعه دارند و اصناف تبریز از گذشته تاکنون به تدین و انصاف زبانزد هستند.
وی اصناف را گسترده‌ترین شبکه اقتصادی کشور عنوان کرد و گفت: باید بستر مناسبی برای سرمایه‌گذاری و طرح‌های بزرگ کسب و کار در شهر ایجاد شود.
پرنیان با بیان اینکه تولید ثروت در شهر باعث حرکت اقتصادی می‌شود، تاکید کرد: باید با سرمایه گذاری‌های کلان تبریز را ثروتمند کنیم چرا که در این صورت است که کسب و کار رونق خواهد یافت.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی افزود: فراهم شدن بستری مناسب برای سرمایه گذاری و بستر ایجاد کارخانه‌های بزرگ موجب شکل گیری واحدهای کوچک و متوسط می‌شود بنابراین باید تبریز را به شهر اقتصاد، اشتغال و تولید ثروت تبدیل کنیم.
وی با بیان اینکه ۳۵ هزار واحد صنفی تولیدی و کارخانه در شعاع ۳۰ کیلومتری تبریز وجود دارد، گفت: در طول ۱۵ سال گذشته برق تبریز حتی یک مگاوات نیز افزایش نیافته است این در حالی است که برق شهرک‌های صنعتی تبریز تنها ۴۶ درصد و شهرک‌های صنعتی اصفهان ۱۰۸ درصد تأمین شده است.
انتهای پیام/
 اصناف گسترده‌ترین شبکه اقتصادی کشور هستند خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 1 نظر

پاسخ   عادل   4 ماه پیش  

‌شنیدم ربیس سازمان استعفا داده، پس چی شد؟
پژوهشیار