گاتزتا/

استراماچونی: ایران، من به زودی برای پیروزی برمی‌گردم

1398/09/22 - 14:19 - کد خبر: 9332 نسخه چاپی

نصر: نشریه ایتالیایی گاتزتا از قول استراماچونی نقل قول کرده که او خطاب به هواداران استقلال گفته که به زودی و برای پیروزی به ایران برمی‌گردد.

به گزارش نصر، روزنامه ایتالیایی گاتزتا به نقل از استراماچونی صحبت‌هایی نقل کرده و گفته استراماچونی به هواداران استقلال در ایران پیام داده و گفته به زودی، برای پیروزی به ایران برمی‌گردد.
 
در مطلب گاتزتا از قول استراماچونی آمده:" با وجود مشکلات زیادی که در استقلال وجود دارد، تیم استقلال و هواداران به من محبت دارند و من مایلم به ایران برگردم و تلاش برای کسب قهرمانی را ادامه بدهم".
  در این گزارش اشاره شده که استراماچونی امیدوار است در بازگشت به ایران مشکل پرداخت‌‌های مالی به او حل شده و پرداختها انجام شود. مشکلی که باعث جدایی او از این تیم و خروجش از ایران شده بود.
گاتزتا در ادامه گزارش خود می‌گوید داستان استراماچونی و استقلال هنوز به پایان نرسیده. کسی که بعد از خروجش از ایران، هواداران استقلال اعتراضات زیادی انجام داده و حتی جلوی دفتر باشگاه تجمع کرده و خواهان بازگشت او به نیمکت تیم‌شان شدند.
 گاتزتا به نقل از استراماچونی نوشت:" به بعضی‌ بازیکنها هم پول داده نشده بود. من قرارداد متفاوتی داشتم ولی مدتی بود بانکها اطلاع داده بودند که پرداختها غیرمنظم بوده و ناهنجاری‌هایی در پرداخت‌ها وجود دارد. بعد از سه بار هشدار من و با وجود قول‌های متعدد باشگاه روز ششم دسامبر مجبور شدم به دلیلی موجه، قراردادم را فسخ کنم".
 استراماچونی در ادامه به این روزنامه ایتالیایی گفت:" مشکلات زیادی وجود دارد ولی من فقط به بازی با شاهین بوشهر فکر می‌کنم که به دلیل مشکلاتی در نظم عمومی به تعویق افتاده است. حتی اگر مشکلات سیاسی و اقتصادی برطرف شود تا بتوان قرارداد جدیدی امضا کرد، می‌ترسم مدت زمان کم حضورم روی نیمکت از نظر تکنیکی به ضرر تیم بشود. ولی مهم این است که روند فوق‌العاده استقلال دوباره از سر گرفته شود. من می‌خواهم به ایران برگردم".
انتهای پیام/
استراماچونی: ایران، من به زودی برای پیروزی برمی‌گردم نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار